Australský darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zajímalo by mě, jak běžné je používání tmy pro Australany.

Je to pravděpodobně nejvýnosnější trh, možná vedle USA. Ceny jsou pro uživatele nebetyčně vysoké, takže prodejci vydělávají. Díval jsem se na nějaký dokument a prodejci kokainu podle něj tehdy vydělávali hloupé peníze, statisíce dolarů. Řekl bych, že to je úroveň "zásuvky", prodávali dealerům na nižší úrovni a kupovali kila.

Jak přísné jsou tedy australské vnitrostátní pošty? Chytají hodně drog? Jaká jsou bezpečnostní opatření?

Vím, že dark net je ve srovnání s "běžným" obchodováním s drogami pořád tak nějak malý, ale tenhle trh musí být jeden z nejžádanějších.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Osoba, kterou znám a která žije v AUS, mi řekla, že vláda AUS opravdu nesnáší drogy a kontroluje pošty pomocí psů/skenerů atd.

Je snadné najít videa, jak jsou profesionální - také protidrogová oddělení zadávají nabídky za velké peníze, kde nabízejí například několik MILIARD USD za systém, který usnadní a zrychlí kontrolu poštovních zásilek. Mají skenery na odhalování rušiček skenerů atd - to je hlavní důvod, proč drogy v AUS stojí tak kurevsky moc peněz.

Taky bys mohl dostat velkou pokutu a to je druhý důvod, proč to stojí tolik, myslím tím velké riziko = velké peníze.
V zemích, kde tresty nejsou tak hrozné a dlouho jsou drogy levné, protože to nikoho nezajímá, i když je chytí - například v Nizozemsku.
 
Top