Otázky týkající se B-nitrostyrenu....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže chápu, že 2c-h freebase není stabilní, a jsem člověk, který prochází abstinencí benzo, a tak přiznávám, že mezi provedením určitých kroků může být nějaký čas.....
Mám nějaký 2,5-DMOBA a shromažďuji vše, co potřebuji, abych z něj udělal 2c-h a pak celou potenciální duhu produktů...
Už nějakou dobu se na to připravuji a chvíli mi trvá, než seženu všechny potřebné věci.
Jen by mě zajímalo, jak stabilní je b-nitrostyren? Mohl bych tento krok udělat a pak to bez problémů pár dní před redukcí skladovat tak, jak to je?
Dokonce jsem si sehnal i trochu LAH, což by mělo být v pohodě. Jo, a ten ethlenediamin, co mám na skladě, by se mi taky mohl hodit.
Když už mi trvalo tak dlouho, než jsem se sebral a začal se zabývat něčím jiným než redukčními aminacemi tryptaminů, nechci vyrobit styren a pak se vrátit a zjistit, že je v prdeli!
Stejně bych to asi vakuově zabalil, ale jo. To bych měl fakt dělat častěji - měl jsem to udělat s mým n,n-DMT, když jsem ho dělal, možná by nezčervenal... lol, je to jen pár gramů, ale stejně. Divný.
Každopádně jo, kdo jste dělali syntézu buď a la shulgin s octanem amonným, nebo dokonce pokud jste to dělali s použitím ethlenediaminu jako katalyzátoru, ozvěte se tady a dejte mi vědět, co mě čeká! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H je mnohem stabilnější než beta-nitrostyren, jako volná báze bude pomalu absorbovat CO2 ze vzduchu a částečně bude kontaminován svou uhličitanovou solí, ale to pouze v případě volného kontaktu se vzduchem, pokud je pevně uzavřen a skladován v lednici, můžete počkat mnoho let, než z něj uděláte něco zajímavějšího, pokud jste samozřejmě dostatečně trpěliví.
Případně ji pro delší skladování převeďte na HCl sůl, navíc ji lze později přímo bromovat i ve formě soli.
Rekrystalizované nebo dostatečně čisté nitrostyreny lze také poměrně dlouho skladovat v lednici v těsně uzavřených skleněných lahvičkách nebo lahvičkách, nebo ještě lépe v uzavřených ampulích.
 
Top