Question Koupelové soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dávají pozitivní výsledky v testech proti drogám na látky jako MDMA, amfetamin...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mám pochybnosti o tom, zda koupelové soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dávají pozitivní výsledky v reaktivních protidrogových testech používaných k detekci MDMA, amfetaminu...), nebo ne...
Děkuji vám všem!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Myslím, že MDPV nemá žádný metabolit společný s MDMA; takže ne.
Je to pyro a více se podobá alfa-PVP než MDMA, dokonce i chemická struktura se podobá kombinaci obou.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Geekovská odpověď zní, že stimulanty obsahující ketony jsou metabolizovány na jejich hydroxy analog, který vzniká i při konzumaci podobných látek bez ketonové části. Všechny tedy mají společné metabolity, ale není mi známo, zda jejich poločas rozpadu má něco společného. Vymyslel jsem ústní sprej, který znehodnotí většinu slinných testů (nedovolí metabolitu interagovat s protilátkou obsaženou v testu). Pokud je pozitivní na pervitin, měli byste jako příčinu falešně pozitivního výsledku prohlásit zneužití efedrinového nosního spreje.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
prohlášení o zneužívání nosních sprejů vrátil mému kamarádovi řidičský průkaz na kamion, protože je profesionální řidič... a my raveři jsme závislí na řidičích kamionů, stejně jako jsme závislí na lidech, jako jsem já, kteří kolem sebe učí chemii.
 
Top