Soli do koupele

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Co bylo podvodně v koupelových solích v USA, když byly ve zprávách?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
V mé oblasti tomu říkáme prostě krystal ,žádný přesný název.:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jde tedy jen o nějaké amfetaminy? RC? Směs?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Jednalo se o MDPV neboli mefadron. Nejsem si jistý, jestli jsem to druhé napsal správně.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobře to chápu. Moc vám děkuji!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Myslíte ty zprávy o těch, kvůli kterým někdo snědl druhému obličej?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ano, přesně ty. Nebyl jsem si jistý, jestli existuje pevný předpis, nebo jestli se liší.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol, jen jsem se snažil být vtipný. proč byste chtěli něco, co by vás mohlo náhodou přimět dělat riskantní věci?

každopádně kdysi existoval značkový tabletový přípravek s názvem Purple Bombs, který mi poskytl krátký výbuch motivace "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" a rychle odezněl asi po 10 minutách lol. mám zkušenosti se stimulanty a nikdy jsem nezažil tolik motivace k tomu, abych prošel vším, po čem jsem toužil. ti lidé v té novinové reportáži byli pravděpodobně už na začátku zabraní do nějakých divných sraček, protože stále potřebujete počáteční sklon/myšlenku, abyste přilili olej do motivačního ohně. droga to neudělá za vás. museli být do něčeho zabraní.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ach jo, nechtěl jsem říct, že chci drogu, ze které se zblázním. Jen jsem se ptal na ten samý typ koupelových solí (jsem si jistý, že ten pojídač obličejů měl nějaký psychický problém.) Dřív se prodávaly jen v konviktech a kuřárnách, ne? Teď jsou zakázané? Jen jsem chtěl vyzkoušet stim, co jsem ještě neměl. Jsem obeznámen se všemi léky ADHD, stejně jako s lisy prodávanými online (většinou pervitin), opravdu bych chtěl vyzkoušet RC lis. Nemám dost dobrou váhu, abych si to mohl dávkovat sám, takže lis by byl ideální. Nebo kouřit shop koupelové soli haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Bylo to A-pvp, které nechalo lidi jíst obličeje. Je to pekelný stimulant, vysoká dávka je 25 mg. Vy jste stínoví lidé na tomhle sajrajtu. Rád bych si nějaký sehnal, je to fakt těžký sehnat. Dá se to snadno vyrobit, když se dá sehnat bromovelarofenon, ale to já neumím a nikdo, koho znám, to neumí. Ani WillD mi ho nedokázal sehnat ( alias William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ach jo, takže je to droga, která se skládá z úzkosti a stresu? Idk, jestli by se mi to líbilo. Mám rád stimulaci, která mě činí produktivním a šťastným bez spánku.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ten musí být získán v krystalické formě a odpařen jako led, pak budou vedlejší účinky minimální.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jak už jsem řekl dříve, porovnávání Ed50 a poměrů dat/net/sert neposkytuje smysluplné odhady toho, jak se budete po cns léku cítit. Právě jsem viděl tabulku, která ukazovala relativní poměry seznamu stimulancií, a možná víte, že například kokain má poměry, které jsou dostatečně blízko u sebe, aby inhiboval zpětné vychytávání všech 3 hlavních neurotransmiterů při myslitelné dávce ( tj. je to sdnri) a pervitin neovlivňuje tolik serotonin, takže je to spíše dnri) a A-Pihp a A-pvp jsou jen DRI, takže vás určitě rozhýbou a právě nízké dávky s dlouhým účinkem a nutkání k opětovnému dávkování dostanou člověka do problémů s psychózou.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zdá se, že se ve farmakokinetice vyznáte.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha omlouvám se, moje chyba
 
Top