Encyklopedie BB WIKI

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB vás zve do knihovny chemicko-farmakologických znalostí. Pro vaše pohodlí jsme vyvinuli nový praktický přístup k prezentaci dat, který se liší od fóra. Navigace je uspořádána tak, abyste intuitivně snadno našli potřebné informace o popisu léčiv, jejich prekurzorech, metodách a technologiích syntézy, analýze, čištění, vlastnostech, farmakologických účincích atd. Autory veškerého obsahu WIKI BB jsou odborníci příslušného profilu. Sekce je neustále doplňována a aktualizována podle vašich podnětů a přání, které můžete zanechat v sekci diskuse. Těší nás, že vás vidíme mezi našimi uživateli.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Všiml jsem si, že některé odkazy v rámci wiki vedou na stránky bbgate's clear-net.
Nechápejte mě špatně, pokud vím, máte správně nakonfigurovány věci, kdy přihlašovací relace nepřetrvávají mezi adresami .onion a adresami clear-net (i když to může být jen ochrana mého prohlížeče).
Z různých, možná nejasných důvodů, je to však stále považováno za riskantní.
Zajímalo by mě, jestli uvažujete o vydání něčeho ve stylu archivu (kompletní) wiki ke stažení?
Kromě obav o soukromí mám na mysli také ochranu; vzhledem k tomu, že jsme znovu a znovu svědky toho, jak se tato úložiště zakázaných znalostí vytvářejí, aby byla následně zničena.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosím odborníka, můžete mi rozebrat tuto reakci, je reakce podle spaths a gridnard na syntézu efedrinu, prosím, potřebuji návod jako objemy k reakci, čas a další podmínky.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top