Nejlepší metoda krystalizace 4MMC v garáži

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Nejlepší metoda krystalizace 4MMC v garáži

Tato garáž, do které mám přístup, je velmi odlehlá a stranou, není v ní přístup ke stálému přívodu elektřiny. Mám měnič, který mi umožňuje používat elektřinu, když jsem tam se svým vozidlem, ale to je moje jediná forma přístupu k elektřině, (pokud jsem si nechal autobaterii nebo 2 nebo více, které mohu spojit dohromady a použít to jako svou formu elektřiny a když se vyčerpají, mohu buď použít své vozidlo, abych je nabil zpět pomocí skokových kabelů, nebo je vzít domů k nabití, raději to však nedělám). Chtěl bych metodu krystalizace, která je pro takovou sestavu nejjednodušší. Nemám způsob, jak kontrolovat teplotu, když jsem pryč. Tady bych potřeboval nějaké nápady a odbornou pomoc, prosím. Mám přístup k mikrovlnné troubě, abych mohl v případě potřeby ohřívat, nebo mohu použít kempinkový vařič, který funguje na plynové kanystry. Doufám, že existují lidé, kteří mohou mít podobné nastavení, kde to není nejjednodušší způsob, který znám, ale chci být jen velmi odlehlý jako moje hlavní priorita a vše ostatní budu muset najít způsob, jak to obejít. Doufám, že jsou zde lidé, kteří mohou pomoci s nějakými metodami.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metoda zahrnující dvojí rozpouštědlo a jejich % je také poměr mezi smíšeným horkým rozpouštědlem a 4mmc práškem. Spolu s centimetry výšky smíšených roztoků výše uvedeného a jakou velikost krystalů mám očekávat, prosím. Jakákoli pomoc bude skvělá.
 
Top