Question Nejlepší země pro výrobu/prodej výzkumných chemikálií?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Jen by mě zajímalo, v jakých zemích by se dala založit rc laboratoř, která by obsluhovala americký a evropský trh.

Mám pocit, že některá z východní Evropy by mohla být dobrá, například Polsko. Nizozemsko nebo Belgie by mohly být dobrou volbou. Jinak je dobrá Čína, možná jiná asijská země?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Polsko
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
I love poland i love driving by my car (Miluji Polsko, miluji jízdu autem)
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hodně štěstí s 3 až 20letým poplatkem za výrobu i malého množství, jako je 20-30 gramů.
Polsko má nejvyšší penalizaci za drogy v celé Evropě blázen.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Otázka se pravděpodobně týkala toho, kde je možné snadno získat nejvíce chemických látek, nikoli toho, kde jsou sankce nejnižší, a co znamená "blázen"? Příště buďte s tou svou tupou odpovědí trochu chytřejší a přemýšlejte svým pravděpodobně mikroskopickým mozkem, který máte v hlavě, @CryoThio se pravděpodobně ptal, kde je výroba nejsnazší, a já mu dal za pravdu. Ani na jednom místě se nezmínil o pokutách. Příště odpovídej slušně a budeš mít lepší výsledky ve svém mizerném životě, jak vidím z tvé strohé odpovědi. "Hlupák"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Polsko je v evropské unii, takže mu nic nebrání, můžete objednávat bez omezení.
ve vaší strate na mysli by Čína měla být jednodušší zemí pro výrobu jakýchkoli drog/rc, ale většina z nich je tam nelegální s trestem smrti.
 
Top