Question Looking for a vendor Nejlepší trh pro metadon hydrochlorid

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hledám spolehlivé tržiště pro nákup co nejčistšího metadon hydrochloridu (99 %+). Narazil někdo na dobrý zdroj?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99 %+ pokud si to chcete koupit, nemusíte chodit sem na darknet, můžete si to koupit na clearnetu jako analytickou jakost od sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

Buď jsi noobie nebo trolluješ, protože 99%+ je k ničemu a nenajdeš ho na žádném trhu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Souhlasím, možná jsem noob re darknet.

Když jsem říkal 99 %, tak jsem jen říkal co nejčistší. A také, proč je 99 % k ničemu, myslel bych, že co nejčistší látka je užitečnější, ne méně. Ale znovu, ano, jsem v darknetu nováček. Nejsem noob, pokud jde o metadon hydrochlorid ve velmi čisté formě. Mám ho předepsaný v injekční formě (a rád to doložím). Toto je můj úkol. Zjišťuji, že je to stále obtížnější a můj předepisující lékař se opravdu snaží, abych ho vysadil, takže moje myšlenka je zkusit si ho obstarat od jiného dodavatele, kdyby došlo k nejhoršímu a oni ho stáhli bez předchozího upozornění.

Také také, není to v jasné? ne darknet? Asi se mýlím, ale tor ani VPN pro tuto výměnu nepoužívám. Ale nechci si dělat nepřátele a otravovat lidi, takže se omlouvám, jestli jsem to udělal hned na začátku. Pokud mi můžete pomoci, budu vám velmi vděčný.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok omlouvám se za to, že jsem byl v předchozí zprávě tvrdý, přesto můj nejlepší návrh pro bude nekupovat žádné léky v darknetu většina produktů je zde vyrobena podzemními chemiky maximální čistota, kterou můžete hledat, je ~ 70 % nejlepší pro vás a vaše zdraví je poslouchat svého lékaře. přesto je to vaše volba budu odkazovat na několik lidí, kteří vám mohou pomoci.

Jsou to prodejci na tomto trhu kontaktujte je možná znají někoho kdo by vám mohl pomoci.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum jsou přesměrování a bbgate.com je zrcadlo clearnetu pro usnadnění.
Odkaz na tor je
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Pokud alfabetický trh neklesne, existují asi 3 prodejci. Drahé tho. Levnější je najít kliniku n jít v sobotu s penězi, Xanaxem nebo crackem n koupit nebo vyměnit za lahvičky
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nehledám tekutý metadon, který se předepisuje na klinikách. Hledám prodejce, kteří jej syntetizují v co nejčistší podobě. Hledám krystaly nebo prášek co nejčistší.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jen tak čistě, jak jsem mohl, řekl jsem. A také, proč je 99 % věcí k ničemu? Věřil bych, že čistá chemikálie bude přínosnější než méně. Znovu to zopakuji: Jsem na temném webu nováček. Pokud jde o velmi čistý hydrochlorid metadonu, nejsem nováček. Mám ho předepsaný jako injekční (a rád to doložím). Je to moje poslání. Mám v plánu pokusit se ho získat z jiné zásoby pro případ, že by došlo k nejhoršímu a stáhli ho bez předchozího upozornění, protože je to pro mě stále obtížnější a můj předepisující lékař se nesmírně snaží, abych ho přestal užívat.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nejsem si jistý, kdo jste nebo proč kopírujete mé odpovědi, ale můžete toho prosím nechat. Děkuji.
 
Top