Question Nejlepší způsob, jak přesně naředit pevný vzorek omamné látky

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Nedávno jsem syntetizoval amfetamin a beru ho do práce. Potřebné dávky (~25 mg) jsou však docela malé a vyžadují, abych každé ráno vytáhl svou přesnější váhu a zvážil to. A můj kamarád, kterému jsem něco dal, má stejné problémy. Je to prostě trochu problém a já se snažím najít způsob, jak si pokud možno dělat jen tablety nebo kapsle.

Chci udělat něco podobného, jako to řeší farmaceutické firmy - přidávají do toho spoustu plnidla, aby se s tabletami lépe manipulovalo. Ale tam, kde oni mohou utratit miliony dolarů, aby si byli naprosto jisti, že každá pilulka obsahuje 25 mg produktu, bych potřeboval najít způsob, jak to udělat za mnohem nižší plat.

Napadlo mě najít plnidlo, které je rozpustné v alkoholu, pak rozpustit plnidlo i amfetamin v alkoholu a odpařit do sucha ve vakuu. Teď mám prášek, o kterém vím, že obsahuje něco jako 25 mg amfetaminu na každých 250 mg prášku.

Vím, že někteří z vás si možná řeknou něco jako "prostě dejte nějaké plnidlo (laktózu, dextrózu atd.) a amfetamin do kulového mlýna, zapněte ho a máte směs". Ale nejsem si jistý, jestli je to opravdu nejlepší způsob. Nemohu zaručit, že každá velikost molekuly amfetaminu a plnidla je stejná, tudíž nemohu zaručit, že každá část směsi bude obsahovat stejné množství amfetaminu.

Má tu někdo dobré řešení? Opravdu bych preferoval přístup založený na společném rozpouštění v kapalině. Zná někdo dobré plnivo, které je rozpustné v alkoholu přibližně ve stejném rozmezí jako amfetamin? To by mi velmi pomohlo.

Děkuji.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Myslím, že jste zcela nepochopili pojem, který jsem zahrnoval, lol.

Ptal jsem se na to - jaký je nejspolehlivější způsob ředění práškové látky. Spolehlivě, což znamená, že pokud byste vzali čerstvě naředěný prášek, rozdělili ho na 100 rovnoměrně zvážených hromádek, každá z těchto 100 hromádek by měla prakticky stejné množství plniva a produktu.

Myslím, že pouhé rozmixování v mixéru nebo kulovém mlýně není dostačující. Něco jako zapracování do kapaliny zní ideálně, ale nemohu najít mnoho plniv, která jsou rozpustná v alkoholech v podobném rozsahu jako amfetamin (chemická látka, kterou chci naředit, aby se s ní lépe pracovalo).

Doufám, že jsem to tentokrát rozebral trochu lépe.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nejjednodušší možností by imo bylo dát 1 g amfetamin sulfátu do odměrky, začít jej rozpouštět v destilované vodě a doplnit do objemu 20 ml, abyste získali roztok 50 mg/ml. Nyní stačí vzít 0,5ml injekční stříkačku a začít vstřikovat celý objem jednou do každého ze 40 gumových medvídků. V případě potřeby můžete otvor pro vpich zaletovat zahřátou jehlou. Imo se zdá jako docela nepodezřelá, přesná a chutná možnost, pokud uvážíte námahu. (Neskladujte je příliš dlouho).
 
Top