Question Nejlepší způsob krystalizace 4MMC ve velkém měřítku

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Dobře se to dělá,

Hledal jsem na fóru nejlepší způsob krystalizace mefedronu ve velkém měřítku, ale našel jsem mnoho různých metod s mnoha různými názory různých lidí. Hledám nejlepší způsob, jak získat pěkné krystaly. Jako rozpouštědlo používám 2b4mp s DCM. Veškeré tipy a rady jsou velmi cenné.

S pozdravem,
Mora
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Kolik za u je velké měřítko ?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Potřebujete pro začátek zkrystalizovat přibližně 15 kg.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 den
 

Attachments

  • MD7zGK52uI.mp4
    3.4 MB · Views: 0
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pokud máte čas, nejlepší krystaly získáte z roztoku vody a alkoholu v poměru 30/70 v suché místnosti při teplotě 18-20 ºC. Tento proces však bude trvat několik dní. K vysušení vzduchu je nejlepší použít odvlhčovač.
Pokud máte málo času, je dobrou volbou pro odpařování rozpouštědel rotační odparka. Vybírejte ji podle objemu. Na 15 kg mefedronu použijete 30 litrů rozpouštědla (voda/alkohol). Budete tedy potřebovat rotační odparku na 10 litrů nebo více.
Rychlou krystalizací však vždy získáte jemnou frakci. Proces růstu krystalů je závislý na čase.
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Další metodou krystalizace je snížení teploty krystalizační kapaliny. K získání hrubé frakce je nutné postupné snižování teploty na méně než -20 ºC.
Jemnou frakci lze získat rychlým zmrazením. Jako chladivo lze použít suchý led (CO₂).
Krystalizace je poměrně citlivý proces. K dosažení optimálních výsledků je třeba praxe. Pokud potřebujete mou pomoc, kontaktujte mě prosím prostřednictvím PM.
 
Top