Nejlepší způsob krystalizace MDMA s "PRO" vzhledem? (velké krystaly)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Takže moje krystaly jsou čistá rozkoš, ale menší, než bych chtěl mít... jaký systém se používá pro "PRO" ? myslím , horké, abych získal ty husté a velké krystaly s "lisovaným" vzhledem?
Jen množství jsou klíčové? myslím tím, že použitím většího množství krystalizovat, řekněme v horké IPA přes noc by se zlepšilo?
Mám do IPA přidat vodu, aby se snížila rychlost krystalizace?
Je rozdíl ve způsobu první krystalizace (v xylenu IPA při syntéze)? Myslím tím, že použití plynné nebo kapalné HCL by něco změnilo?

Předem děkuji
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx za odpověď! bohužel pervitin je mnohem jednodušší než MDMA krystalizovat ve velkých střepinách, MDMA , ten racemický (jak by to mělo být vždy) nekrystalizuje ve velkých střepinách.... typicall dutch Crystal se vyrábí pravděpodobně směsí chemie/mechanického postupu.... vsadím se, že se nechají krystalizovat pomalu, ale po získání malých-středních střepin se lisují jako spousta jiných drog..Jak? vsadím se, že to dělají stejně, jako to dělají padouši při řezání koksu... prostě přidají malé množství apropiátového rozpouštědla (dost na to, aby přidali trochu vlhkosti, ale méně na to, aby se střepy rozpustily a rozbily), pak to stlačí a rozpouštědlo odpaří.... nebo dokonce kvazirozpustí mdma v ideálním bodě, kdy krystaly dosahují bodu tání, ale ne dost na to, aby se všechny zničily, a pak počkají, až se to zase dostane na pokojovou teplotu...

Jiné systémy neznám, ale ty obrovské krystaly typu QUARTZ nejsou ani proveditelné s racemickou MDMA , mluvíme o chemickém bodu.

Nějaké další nápady?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vezměte jeden z vašich relativně větších předsyntetizovaných kamenů z předchozí dávky a při příštím procesu rekrystalizace vhoďte do roztoku již vykrystalizovaný kámen MDMA-HCl dříve, než se začnou tvořit krystaly. To bude působit jako základ pro tvorbu větších krystalů kolem vloženého krystalu MDMA. Pak už jen postupujte jako obvykle a po dokončení byste měli mít pěkné CHONKY krystaly. Dejte nám vědět, jak to funguje, a zveřejněte obrázek výsledku, aby se lidé mohli také poučit!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Dobrý den, tnx za odpověď, ano, im doiing že metoda výsevu , jen jsem nikdy nedostal přesný "profi" vzhled UG... bůhví, jak to dělají.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Znamená to, že jste vyřešili problém, který jste měli s barvou/zápachem vaší nové šarže? Co se týče vaší aktuální otázky, jsem v tomto směru velmi nová, ale narazila jsem na podobný příspěvek, kde lidé doporučovali butanon pro větší krystaly. Nejsem si jistý, jestli to byl jen butanon směsi, myslím, že to bylo reddit vlákno na r/theehive, ale můžu se mýlit. Op se ptal na opětovné rozkmitání.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
barva je stále téměř balzová , ale vůně ožívá po rekrystalizaci v nasyceném roztoku vody.....
 
Top