Nejlepší způsob, jak získat měnu

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
dřív to dělal velmi složitě/specifickým způsobem. teď hledám novou cestu, jak získat své monero (nejlépe bez výměny mincí). už jsem prohledal fórum, ale nic aktuálního jsem nenašel.
Nějaká rada?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dva způsoby; velmi základní vypovídající

Buď jít koupit sub mince, které nejsou sledovací peněženky a proměnit je v monero dash atd. a pohybovat se v okolí

nebo jít do prádelny místní chlap zaplatit nějakou provizi a získat hotovost / digitální čisté peníze.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Nebo bych vám mohl nějaké prodat já nebo kdokoli, kdo má monero. že?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Omlouvám se za pozdní kontrolu, byla to otázka pro mě, nebo pro majitele příspěvku?

Pokud je pro mě, prodávám co? Monero odsud nenakupuji ani neprodávám, ale prodávám na pax a localmonero, abych to zamíchal. A zdá se, že jsi zkušený člověk, takže věřím, že víš, jak si vyčistit stranu. Nicméně, pokud jste se zapojil více, než můžete zvládnout, aby to anonymní, jsem vždy otevřený slyšet nabídky.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Omlouvám se za velmi velmi pozdní kontrolu! lol . byl to komentář k příspěvku, protože tak by se to mělo obchodovat. (lidé lidem) zapomeňte na tyto výměny. kdyby "lid" nebyl tak indoktrinovaný,vystrašený nebo si nemyslel, že vláda je jeho přítel, mohli bychom se mít mnohem lépe. Děkuji im vždy zájem dozvědět se více.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Myslím, že to není příliš složité :)

BTC můžete nakoupit z jakéhokoli zdroje (burza, p2p, obchod) a pak je vyměnit na jakékoli anonymní směnné platformě, jako je Majestic Bank.

Jejich Cibulku najdete zde: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/.
Za bezpečnost odkazů neposkytuji žádnou záruku.

Každopádně tam můžete vyměnit BTC za XMR, je to velmi pohodlné. Takových stránek jsou na webu a darkwebu hromady.

Pro 100% anonymní nákup BTC bych mohl doporučit anonymní bankovní účty, ty se jednoduše založí na jméno jiných lidí s použitím falešných občanských průkazů..to může být u větších bank složité, ale mohu s tím pomoci pro mnoho různých zemí.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Použijte LocalMonero. Mají dokonce i mobilní aplikaci.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya nejlépe místní monografie. Peer to peer, rychlé a bez kyc. Nízké poplatky na rozdíl od paxful a dalších odpadních webů.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Existují stránky, kde si můžete xmr koupit i na kreditní/debetní kartu, vyhledejte si to, i když mnohé banky jsou plné sraček a platbu nepustí (například chase bank). V USA to pnc bank umožňuje.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Slyšel jsem o způsobu nákupu, který zahrnuje přesun mezi peněženkami téměř zadarmo, ale určitě bych změnil první krok. Pro začátek si koupit nějaký Litecoin (prý použít venmo, ale... musím se podívat na nejlepší možnost). Pak to převést do své peněženky Cake (poplatky jsou mnohem nižší než u BTC) a převést na XMR. Pak bych převedl do jiné peněženky a je to. Netuším, jestli je to levnější než localmonero, které jsem používal já, jen jsem se podělil.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Používám dortovou peněženku. Obvykle si koupím něco jako litecoin nebo něco s nízkými poplatky, pošlu to do své peněženky Cake a tam to vyměním za XMR.
 
Top