Myšlenky/názory na redukci břízy

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Má někdo zkušenosti s březovými redukcemi, o které by se chtěl podělit? Prosím, žádné metody s jedním hrncem, ale skutečné březové redukce. Věčně jsem se snažil najít nějaké video, které by mi pomohlo. Slyšel jsem, že syntéza bezvodého amoniaku je také poměrně jednoduchá.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Bezvodý amoniak komerčně dostupný (v ethanolu nebo methanolu 2-4M) pro redukci sodíku. Ale na kapalný amoniak v domácích podmínkách - zapomeňte.
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Dobrý den @ x9Ev3nTh0riz0n9x
našel jsem to z oficiálního dokumentu.


Redukce břízy: probíhá prostřednictvím redukce efedrinu rozpouštěním kovů.
nebo pseudoefedrinu v přítomnosti amoniaku.
Reakce zahrnuje smíchání efedrinu nebo pseudoefedrinu s bezvodým plynným amoniakem a sodíkem nebo kovovým lithiem.
Směs se pak nechá stát, dokud se čpavek neodpaří. Izolace methového oleje se provádí přímou extrakcí rozpouštědlem a filtrací.
Reakční produkt se dále čistí za vzniku hydrochloridu
soli a rekrystalizací. V nelegální praxi se redukce břízy obvykle dokončuje jednostupňovou reakcí za použití běžně dostupného amoniaku a lithiových pásků z baterií. Navzdory tomu Březinova redukce obvykle poskytuje velmi "čistý" produkt.
konečný produkt. Několik nečistot specifických pro tuto cestu, jako je N-methyl-1-(1-(1,4-cyklohexadienyl))-Birch, se může vyskytnout při výrobě.
2-propanamin jsou uváděny v literatuře. Reakce zahrnující bezvodý amoniak je nebezpečná a výbuchy v tajných laboratořích nejsou neobvyklé.
 
Top