Question Redukce břízy pomocí mikrovlnného záření - H3PO2/I

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Četl jsem články, kde byl při mikrovlnném ozařování použit hypofosfát, také jód byl použit v mikrovlnném prostředí, takže by mě zajímalo, zda má někdo nějaké informace o mikrovlnném ozařování redukce břízy pomocí hypo, jódu a pseudoefadrinu?

Teoreticky jsem přemýšlel o předběžném smíchání svaté trojice a přidání do mikrovlnné trouby, pak nastavit sondu na teplotu pod 160c, začít s nízkým výkonem a zvyšovat ho..

Pokud je "vůně" nezjistitelná, vraťte to do mikrovlnné trouby k dalšímu ozáření.

Má někdo k dispozici nějakou literaturu k tomuto tématu?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Birchova reakce používá kovový sodík nebo lithium v kapalném bezvodém amoniaku, bastardní varianta zvaná "shake and bake" vyrábí amoniak in situ, obě nemají nic společného s reakcemi, které využívají jód a červený fosfor, nebo H3PO2 či H3PO3 nebo NaI či KI s H3PO4. Úplně jiné staveniště omlouvám se. Všechny tyto reakce jsou exotermické, vysoce exotermické, takže není třeba mikrovlnného ohřevu nebo podobných výstřelků.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Děkuji, příteli, vypadá to, že se budu držet v mantinelech.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mikrovlny mají v chemii úžasný nevyužitý potenciál v oblasti reakčního času a reakcí bez rozpouštědel, ale když o těchto věcech čtete, je důležité mít na paměti, že mikrovlnná trouba pro chemii není totéž, čím si ohříváte polévku.
Za prvé, mikrovlnná trouba ve vaší kuchyni používá k regulaci výkonu "pracovní cyklus". Pokud nastavíte mikrovlnnou troubu na 50% výkon, dělá ve skutečnosti to, že běží na plný výkon a 5 sekund zapíná a 5 sekund vypíná ( ne přesně 5 sekund, to se liší podle výrobce, ale prostě běží na plný výkon a pak vůbec nevysílá). Vědecká mikrovlnná trouba ve skutečnosti nastavuje výkon magnetronu. Vlnová délka mikrovlnného záření je také nastavitelná a je obecně výrazně nižší než u komerčních jednotek.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Děkuji příteli, že jsem si přinesl chemickou mikrovlnnou troubu, protože můj oblíbený způsob P2P je leuckart. Hovno výtěžnost, ale amin plný výkonu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
"Vůně" - předpokládám, že máte na mysli specifickou vůni RP/I nebo podobné reakce, která signalizuje, že reakce byla dokončena, ano?
Mám pro vás několik vtipných faktů: "The Smell" je vůně fenylacetonu alias P2P. Ano, vážně. Extrémně kyselé prostředí a vysoká teplota způsobují hydrolyzaci části methanu na P2P a to je "The Smell".
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pravdivý příběh. Vždycky jsem si myslel, že je to ggod dope smrad. až do nedávné práce s p2p
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nikdy nezapomenu, jak můj mentor vytáhl kousek papírové utěrky nacpaný do kondenzátoru a on řekl "čichni si k tomu", než jsem si přičichl, zeptal jsem se, co hledám, jeho odpověď bude vonět dobře, ale víš, že je to pro tebe špatné. Haha Fenylaceton. Máš pravdu.
 
Top