Černý kokain

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Pokud se pošle do laboratoře, neprojde. Projde psy i základní zkouškou.
 

Attachments

  • YiPF2JDKlc.jpeg
    YiPF2JDKlc.jpeg
    936.3 KB · Views: 155

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Provádí se s bází, takže je třeba produkt dokončit. Používá se přibližně 1200 gramů báze.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Rádi bychom se dozvěděli také více. MŮŽETE mi v soukromí vysvětlit více podrobností?
 
  • Like
Reactions: vis

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Rádi bychom se dozvěděli i další informace.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Napadá mě několik možností, buď se vyrobí sůl s organickými kyselinami s dlouhým řetězcem, nebo se upraví ekgonin a pak se zpracuje zpět na ekgonin.
Nejjednodušší možností je, pokud laboratoř vyrobí tropinon, pak se benzylmetyluje na ekgonin, v této fázi lze získat analog ekgoninu, na který psi a test nebudou reagovat, pak se tropinon izoluje zpět a převede na ekgonin.
 

Torroo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Je možné, abyste řekli, v jakých krocích to děláte?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud je otázka určena mně, odpovím stručně. Při standardní výrobě kokainového sýra (této směsi různých alkoholů s tropanovým skeletem) existují dva způsoby další syntézy, prvním způsobem je zbavit sýr kokainu nepotřebných alkoholodů (běžná cesta) a druhým způsobem je převést celý kokain s nečistotami na tropan (tj. A kokain ho dá a zbytek alkoholoidů dodatečně zvýší výstup tropanu), pak můžete buď exportovat samotný tropan (nezapomeňte zkontrolovat reakci psů na tropan), nebo zavěsit dočasné etherické skupiny pro export (v tomto případě se dočasné etherické skupiny opět odstraní do tropanu , v místě příchodu probíhají standardní reakce pro získání ekgoninu z tropanu.
 
Top