Černá MDMA HCl

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Zpracovaný MDP2P z 28578 pomocí kyseliny fosforečné a následně vakuově destilovaný. Potvrzeno pomocí disiřičitanu sodného. Poté se přistoupilo k použití MDP2P s konverzí Al/Hg, Leuckart-Wallach a NaBH4. Každý výsledek ze tří postupů byl poté vakuově destilován a testován pomocí Marquisova činidla, které vykazovalo fialové až černé zbarvení. A teď to začíná být neobvyklé, jak titrace 37% HCl, tak zplynování HCl pomocí kyseliny sírové nakapané do HCl a následné odpaření rozpouštědla i bez tepla dává smolně černý krystal MDMA. Všechny tři postupy poskytly černý MDMA.

Je to z nečistoty v 28578 nebo existuje způsob, jak černou nečistotu odstranit?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I thunk pouze jeden rekrystalizátor s acetonem /h2o čistý produkt pěkný
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Dobrý den, pánové, při přípravě metamfetaminu z pseudoefedrinu jsem se setkal s touto situací. Domnívám se, že jsou způsobeny nadměrným okyselením a vodou. Tento černý komplex působí jako koloid hydroxidu železitého, který je velmi odolný, ale jsou rozpustné v ethanolu/methanolu a nerozpustné v jiných organických rozpouštědlech. Moje poslední řešení je rozpustit všechny látky v bezvodém ethanolu, vložit je do polopropustné membrány a pak je dát do kádinky s destilovanou vodou. Za míchání nechte metamfetamin hydrochlorid proniknout do vody přes polopropustnou membránu, zatímco černý komplex zůstane v polopropustné membráně. Výsledný produkt je velmi čistý a krémově bílý. Je však velmi časově náročný.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Zrovna před týdnem jsem pro tento účel zkoumal trh s osmózními recirkulačními vodními filtry.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Můžete se například pokusit provést rekrystalizaci 2-3krát, pokud nemáte speciální znalosti, jak rozpustit koloidy a odstranit vedlejší organické. Nevím, JAK krystalizujete vy, ale moje krystalizace pro takový účel funguje perfektně.

Tady vám ten člověk dříve řekl o membránové filtraci. Možná to stojí za to.
 
Top