Černý dehet z opia surového

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Úvod

Tato forma heroinu je diacetylmorfin acetát, produkt výroby heroinu, který nevyžaduje další acetylaci. Od práškového heroinu se liší strukturou, která je černá, lepkavá, viskózní a jejíž struktura se pohybuje od dosti podobné mokrému asfaltu až po tvrdou skálu materiálu. Běžně se vyrábí v Jižní Americe a vyskytuje se na západním pobřeží USA.

Skutečný chemický obsah černého dehtového heroinu se může lišit od bílé práškové formy. Černý dehet může obsahovat různou směs derivátů morfinu, převážně 6-MAM (6-monoacetylmorfin), což je další výsledek hrubé acetylace, ke které dochází při tajném výrobním procesu.

Varování!
KQ12DwRmul

Při injekčním podání do jakéhokoli typu tkáně má tato forma heroinu za následek zvýšené riziko botulismu v ráně. Botulismus v ráně může být smrtelný a vede k amputacím a úmrtí ve vyšší míře u uživatelů černého dehtu heroinu. Vzhledem ke konzistenci látky (připomínající dehet) může představovat větší riziko zhroucení, poškození nebo infikování žil. Toto poškození žil vede k vyšší pravděpodobnosti podkožního a nitrokožního vpichu, který není z hlediska harm reduction obhajován. Uživatelům, kteří se rozhodnou pro injekční aplikaci této látky, se doporučuje dodržovat postupy, které naleznete v příručce pro bezpečnější injekční aplikaci.

Jedná se o návod krok za krokem, jak vyrobit krystalické černé dehtové opium. Semena se pro tuto metodu nedoporučují. Pokud máte pouze semena, doporučuji si z nich uvařit čaj nebo je zasadit! Návod sestavuji podobně jako recept, takže se bude snadno číst a dodržovat.

Poznámka k morfinu a kodeinu: Kodein se aktivuje při teplotě 68 °C (155 °F) a morfin při teplotě 82 °C (180 °F), takže je naprosto nezbytné udržovat teplotu mezi 60 - 63 °C (140 - 145 °F).

Poznámka k vaření: Doporučujeme používat elektrickou troubu pro tuto metodu pachatelství
.

Materiály:
  • 20 g jemně mletých lusků, stonků a/nebo listů v čerstvém nebo suchém stavu.
  • 36 uncí vody (1065 ml)*
  • 2 panáky citronové šťávy (100 ml)
  • Jemné kovové sítko
  • Teploměr na maso
  • Pánev na omáčku
  • Skleněná zapékací mísa s plochým dnem

Postup.

1. Vodu a citronovou šťávu přiveďte k varu, ideální teplota je 63 °C (145 °F)
2. Do vody přidejte rozemletý rostlinný materiál
3. Nechte vařit 1 hodinu, občas promíchejte a zkontrolujte teplotu
4 . Po uplynutí jedné hodiny sceďte veškerý rostlinný materiál
5. Rostlinný materiál ještě třikrát přeceďte přes sítko a poté tekutinu vraťte zpět do hrnce s omáčkou
6. Nechte vařit další hodinu
. Předehřejte troubu na 63 °C
7. Vložte do trouby a nechte vařit. Tekutinu sceďte do skleněné zapékací misky
8. Vložte na 8 hodin do prostřední mřížky trouby
9. Po uplynutí 8 hodin by měla být na dně zapékací misky vrstva lepkavého opia. Vložte misku zpět do trouby
10. Vypněte troubu a zároveň nechte misku v troubě & nechte ji zcela vychladnout... asi 2 hodiny
11. Po 2 hodinách troubu opět zapněte na 63 °C a nechte opium znovu zahřát... v tomto kroku se opium stane křišťálově čistým
12. V případě, že se opium zahřívá, zapněte troubu na 63 °Ca nech te opium znovu zahřát. Pozorně sledujte opium, jakmile se *na vrstvě začnou objevovat vzduchové skvrny a při dotyku se nelepí na prst, znamená to, že je hotové
13. Vložte opium do trouby. Vyjměte nádobu z trouby & dokud je horká, seškrábněte opium kovovou lžičkou
14. Vezměte nádobu s opiema nechte ji vychladnout. Rychle z něj vytvarujte kouli nebo čtverec, protože jak chladne, vytvoří se z něj krystalky
15. Vezměte ho do ruky a nechte ho vychladnout. Vykouřte ho! Smíchejte s jointem, kouřte na marihuaně v misce nebo kouřte samotné v misce. Nedotýkejte se však plamenem přímo opia, pro nejlepší výsledek ho mírně nad ním nakloněte. Pokud musíte použít bong, ujistěte se, že uvnitř není žádná voda & je zcela suchý
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Výtěžnost výrobku jsou 4-5 gramů velmi dobře kouřitelného krystalického černého dehtu.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den, pane, možná hloupá otázka, ale musím se zeptat.tento TEK je pouze postup opia, nikoli heroinu. Bez acetylace není černý dehet heroin, ale pouze černý dehet opium. Nebo ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Máte pravdu. K acetylaci morfinu můžete mezi 5-6 kroky přidat anhydrid kyseliny octové. Upravte pH ~3 a po hodině míchání neutralizujte na pH ~5,5-6 hydrogenuhličitanem sodným.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, J. Pattone, děkuji za pěkný článek. Syntetizoval jste tento produkt právě ze sušených makových lusků? Opium nebylo při syntéze použito?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, moje přezdívka je G.Patton.
Jak se jmenuje opium? Sušený latex získávaný z tobolek semen opiového máku?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
K překladu textů používám aplikaci Translite. Máte na mysli citronovou šťávu, kyselinu citronovou? Nebo používáte přírodní citronovou šťávu? Co myslíte citronovou šťávou?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Citronovou šťávou se rozumí tekutina, která se vymačkává z citronových plodů.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme za odpověď a vysvětlení
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vlákno s názvem "Černý dehet" je pak značně zavádějící, protože "černý dehet" pro většinu lidí znamená heroin.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nevěděl jsem, že můžete používat stonky a listy... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Pattone, znáte botanický název této rostliny?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Lachryma papaveris nebo jednoduše Opium.
>>Roste tato rostlina v tropických oblastech?
Ano
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Jsi skvělý Frajer, thx much bro.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g jemně mletých lusků, stonků a/nebo listů v čerstvém nebo suchém stavu.

Máte na mysli rostlinu opia?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nesledujte tuto techniku. Jediné, co je třeba udělat, je používat pouze lusky, nikoli stonky nebo listy, protože obsahují větší množství nežádoucích opiátů s horšími vedlejšími účinky. Rozlomte sušené lusky a vyhoďte semena (nebo je uschovejte pro výsadbu, není na nich žádné až infitesmálně malé množství opiátů, které jsou obvykle vedlejším produktem průmyslového zpracování rostliny) rozemelte na co nejjemnější prášek. Dejte do láhve (nejlépe skleněné se šroubovacím uzávěrem), zalijte IPA (optimální je poměr chloroformu a IPA 90:10, ale IPA je naprosto v pořádku i samostatně), upravte ph na 3,5 pomocí kyseliny citronové a pak 10-15 minut protřepávejte a nechte minimálně hodinu odstát. Přefiltrujte a odpařte, jak chcete.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Postupoval jsem podle velmi snadného a přehledného receptu a podařilo se mi získat velmi pěknou kouřovou kuličku surového opia... Děkuji panu Pattonovi za srozumitelný návod!
Máte nyní nějaké zkušenosti s užíváním extrahované opiové gumy a s výrobou morfinu hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Pěkné! Kolik makovic jste použili?

Existuje dokument, ve kterém je velmi dobře zdokumentován a vysvětlen proces izolace morfinu ze surového opia (a také další zpracování a zušlechťování pro získání docela vysokého procenta heroinu), jak jej provádějí afghánští pěstitelé máku.
Sám jsem to ještě nezkoušel, ale určitě to v příštích týdnech udělám. Možná se ozve někdo jiný a řekne něco o tom, zda a jak je možné techniku extrakce zmenšit, aby se vešla do malého výnosu opia z domácího pěstování apod. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Dobrý den... Dostali jste se někdy k pokusu o extrakci? Já zatím ne, ale sbírám další informace, abych to mohl zkusit... Někdo mi odpověděl na můj příspěvek : Morfin hcl ze surového opia, ale je to trochu těžké rozluštit!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Zdravím a děkuji!! Dobře se kouří, když se smíchá s nějakým konopím a jemně se zahřeje ohněm... Pěkný příjemný relaxační bzučení a příjemná chuť... Tady je to, co jsem použil k vytvoření kuličky (asi 4 gramy) Nasekal jsem všechno, listy, stonky a lusky a zalil vodou a asi 1/2 citronu... Ph bylo asi 3,5 až 4..
Nechal jsem to několik hodin vařit odkryté a bedlivě sledoval, aby teplota nepřekročila 60C...Přefiltroval jsem přes mokrou utěrku a ždímal, dokud už nevytekla žádná šťáva...Vrátil jsem rostlinnou hmotu zpět do hrnce a postup opakoval...Výsledkem byl asi 1 litr opravdu tmavé šťávy...Ve skutečnosti jsem odpařil jen asi polovinu (opět nepřekročil 60C), abych získal 4g kouli...Zbytek šťávy jsem si nechal na večer do piva!!!
VL0KY8iRcq

Další zajímavou věcí, kterou jsem objevil, je, že jsem vzal několik sušených lusků, rozemlel je a namočil na několik hodin do 99% isopropylalkoholu..Po přefiltrování a odpaření alkoholu mi zůstal velmi léčivě vonící a chutnající zbytek..Možná trochu voní po kodeinu? Jako kdybyste si přičichli k čerstvě otevřené lahvičce s prášky?
Pak jsem zbytek promyl vodou a většinou se rozpustil...vodu jsem přefiltroval a to, co zbylo, je v lahvičce a panáku úplně vlevo...Kéž bych věděl, jaké alkaloidy to obsahuje! Rozhodně cítím účinky po jednom panáku a vymačkané citronové šťávě, a to velmi příjemným způsobem!
V té lahvičce uprostřed je jen přímá šťáva z lusků a ta vpravo je z celé rostliny z obrázku výše...
Opět bych si přál znát obsah alkaloidů v jednotlivých směsích a vědět, jak oddělit thebain, kodein a morfin...
Ach, to je všechno zábavné chemické experimentování a výzkum rite!

Myslím, že se také pokusím udělat verzi v nano měřítku, kterou jsi poslal... uvidíme, co z toho vzejde... a ano, bylo by fajn, kdyby se ozvali i ostatní nebo to také zkusili!
Na zdraví!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Osobně bych měl velký zájem se s tímto překladem seznámit. Vyřešilo by to pro mě HODNĚ problémů. To vypadá a zní skvěle @Zippy53! Mohu se zeptat, zda jste na pěstování dohlížel osobně, nebo jak se dají získat suroviny? Bydlím v severním podnebí, konkrétně poblíž Bostonu - nepředpokládám, že se dají pěstovat venku sezónně? Mám LED světlo nebo dvě pro pěstování marihuany, to by neměl být problém mít mák nebo dva ve skříni? Jak dlouho trvá od vyklíčení do sklizně? Je mezi nimi nějaký spolehlivý prodejce semen? Informace k pěstování asi najdu na erowidu, když ne tady...
Předem děkuji za pobavení mými hloupými dotazy. S přáním všeho dobrého.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Je možné použít k odstranění rozpouštědla kromě elektrické pece i jinou metodu? Jakou metodu doporučujete?

 
Top