ČERNÝ DEHET HEROIN Z OPIA

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Následující postup vysvětluje, jak přeměnit surové/rafinované opium na heroin Black Tar.

Potřebné látky :

- Surové/rafinované opium (lze použít i výtažek z makových lusků) = 10/12 gramů
- Voda = 850/1000 ml
- Kyselina benzoová (99 %) = 6 gramů
- Kyselina bateriová (37% kyselina sírová + 63% voda) = 13 ml
- Bezvodý methanol (volitelně)

Vybavení :

- 2000 ml skleněná baňka s kulatým dnem
- Refluxní přístroj
- Ohřívací plášť
- Kávové/papírové filtry
- 2 pyrexové misky

Postup :

Opium (nebo extrakt z lusků) vložte do baňky a přidejte vodu, kyselinu benzoovou a kyselinu bateriovou. Směs dejte na 2 hodiny pod reflux a udržujte stálou teplotu 80 až 90 stupňů Celsia. Po dvou hodinách přefiltrujte refluxní roztok přes několik kávových filtrů, přičemž pevné části vyhoďte a kapaliny zachyťte. V pyrexové misce zcela odpařte kapaliny a seškrábněte dehtovitý/lepivý (velmi lepivý) zbytek, což je černý dehet H (di-benzoylmorfin). Produkt je kouřitelný a hulitelný a po dalším čištění (2/3x promytí methanolem) jej lze dokonce aplikovat injekčně.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Díky za rescpie dobré vědět, ale já se v současné době snaží, aby mi moji kuchaři udělali dávku 98% čínské bílé můj problém je, že moji kuchaři to dělají nejlevnějším možným způsobem a nejrychleji, ale budou mě poslouchat, když jim dám odměnu podle vašeho názoru, co je třeba udělat, abych získal 98% o moje současná dávka je 90%.
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Je třeba ji co nejvíce přečistit mnoha promýváními (dokonce 3/4) také musí být hydrochlorid (č. 4) ... č. H báze (č. 3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Není nutné provést žádný acetylační proces, aby se vyrobil blackth??,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rád bych se vás zeptal, protože jsem velmi zvědavý, protože v zemi, kde žiji, máme obrovská opiová pole a letos uvažujeme o výrobě malého H pro naši spotřebu, a pravda je, že bych rád věděl, zda je bth vhodný ke kouření, zda ano Chutná dobře a zda je chuť podobná chuti hnědého heroinu, který jsme zvyklí konzumovat v evropských metropolích, nebo zda opravdu nemá cenu sledovat tuto syntézu a je lepší vyrobit acetylovaný heroin, i když to vyžaduje více práce a menší výrobu. Chutná tento btH dobře?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH můžete kouřit stejným způsobem, jaký byste použili u "klasického" opia. Jinými slovy, nepálit, ale spíše ho tak či onak odpařovat. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pokud chcete a jste také odněkud z Evropy a máte zájem mi prodat vzorek nebo provést výměnu za něco, co vám mohu nabídnout, dejte mi soukromě vědět a můžeme provést výměnu nebo tak něco???
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Byl by stejný tek úspěšný, kdybyste k vytvoření černého dehtu obsahujícího 6-MAM použili místo kyseliny benzoové ledovou kyselinu octovou?
Ví někdo, zda a jak tato kyselina reaguje s ostatními opiovými alkaloidy kromě morfinu? Četl jsem, že diacetylkodein je jaksi toxičtější než příbuzné sloučeniny, co noskapin, thebain atd...? Dochází během reakce k jejich acetylaci/benzoylaci?
Rád bych vynechal extrakci morfinu ze surového opia, přesně jak to popisuje tento tek. Zaprvé, abych snížil ztráty, protože nemohu začít s obrovským množstvím opia, zadruhé kvůli synergickým efektům, které jsou přítomny mezi všemi opiovými alkaloidy.

Budu rád za každou užitečnou odpověď!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Zkusili jste si po nějaké době, která uplynula od vydání této publikace, připravit tento recept na černý dehet s opiem? Byly nějaké pozitivní výsledky? Vyplatí se následovat tento postup s naším opiovým bratrem?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dobrý den, příteli! Na vyzkoušení si budu muset počkat ještě asi 1-2 měsíce, než mi odkvetou rostliny ... :unsure: Ale určitě recept vyzkouším na části své úrody opia a budu vás informovat! :) A taky sem dám nějaké fotky z postupu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jaká je cena v evropě,za opium kolem,1kg?díky.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Opium už léta nevyrábím, ale několikrát se mi stalo, že jeho nákup v období sklizně mohl u nás stát kolem 2000 eur při nákupu celého 1 kg, 100g sáčky ve Španělsku v sezóně stály 600 eur... požehnání bratru.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Děkuji,je levné.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vidím v Německu,pole červených květů máku,mají alkaloidy.zkoušel je někdo rozřezat a uvařit?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Obsahují některé (mírně toxické) alkaloidy, ale žádný z opiových alkaloidů. Jejich konzumaci bych nedoporučoval, protože nemají příliš žádoucí účinky. Nicméně vedle p. somniferum existují i některé legální a nekontrolované máky, které obsahují psychoaktivní látky (např. kalifornský mák, pichlavý mexický mák, žlutý rohatý mák). Některé z nich také produkují latex, který lze konzumovat jako opium.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Pěkné, děkuji vám za odpověď, za ušetření mého času.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Dobrý den...Lze nahradit kyselinu chlorovodíkovou místo kyseliny sírové?
 
Top