Question BMK CAS 718-08-01 převod na P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Zkoušel někdo tuto novou sůl BMK a jakou cestu převodu na P2P použil? V podstatě je to teď všude, každá nová reklama na bmk, kterou vidím, používá tento CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Nikdo nereagoval, takže váš příspěvek doplním tímto. Jak to děláte? Já bych na to asi přišel za den, ale chemik by se na to podíval a věděl by to okamžitě. Musíte ztratit 2 uhlíky 2 oxygeny nahradit 2 dvojné vazby a vyměnit O za amin.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ETYLESTER KYSELINY 3-OXO-4-FENYLMÁSELNÉ

Zmýdelnit bází a poté dekarboxylovat kyselinu? Vypadá to, že se doporučuje identický postup jako u staré PMK.

Na vašem obrázku ukazujete kouzelnou přeměnu BMK na amfetamin, která neexistuje. Nejprve vyrobíte P2P a pak amin. Minimálně dva kroky.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Jo, nejsem chemik, ale viděl bych, že se tam určitě nedá dostat v 1 kroku, to by byla sakra řetězová reakce. Hele, ale podívej se, co se stalo, já jsem zveřejnil pár nákresů a hned jsi přišel ty a strčil jsi tam pár dílků skládačky. Mluvím za mnohé z nás, když řeknu, že si vážíme tvých komentářů a postřehů. 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzylmethylketon) je stejná sloučenina jako P2P (1-fenyl-2-propanon), jen se liší názvy.

Také se jedná o P2P -> derivát formylu -> amin, nikoliv přímo amin.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Děláte si legraci, že?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Proč se na to ptáte?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Je třeba rozlišovat mezi BMK a BMK glycidovou kyselinou/ethylglycidátem, pokud vás to zmátlo. Můžete si to vyhledat. Někteří lidé zde jsou prostě líní napsat "BMK kyselina glycidová", takže napíší "BMK", ale nevědí, že BMK je stejná sloučenina jako P2P.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jedná se o bezbarvý až světle žlutý olej. Pokud to, co jste dostali, je pevná látka, nejedná se o původní sloučeninu. Je možné, že je již zmýdelněná. Dejte trochu do vody a zkontrolujte ph. Pokud je modrý na lakmusový papírek, pak je to přesně tohle a můžete ho hodit do hodně studené vody a rovnou přidat kyselinu (jakoukoli minerální, fosforečnou, HCl...) až do ph = 1 a pak pomalu zahřívat, dokud se neobjeví bublinky (odštěpení CO2, dekarboxylace) a držet při této teplotě, dokud už žádné bublinky nebudou, hotovo. Míchání míchání míchání. Důležité.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Takže si myslíte, že to může tvořit sůl s naoh jako glycidáty a pak hydrolizovat kyselinou, myslím, že přímá hydrolizace bude fungovat ? Čekám, až dostanu vzorek tohoto výrobku, vyzkouším co nejdříve.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Vtipné je, že ani zde, ani u derivátů kyseliny glycidové nejde o hydrolýzu. Máme tu saponifikaci, což je deesterifikace kyseliny, která se v tomto procesu kryje na svou sůl, a ano, vy geniální kyseliny tvoří soli se zásadami, a tak ji bude tvořit i kyselina butuanová se sodíkem! Máme dekrboxylaci, řekněme destrukci organické kyseliny, a u glycidů dochází k opětovnému uspořádání epoxidu. Ale naprosto nikde nedochází k hydrolýze.
Ale v Číně už jsou tyto věci nelegální a brzy zmizí.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,690
Solutions
3
Reaction score
2,815
Points
113
Deals
1
Tato látka není zakázána CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Jo, nepoužil jsem pravé slovo, protože postup, jak jsi ho popsal, je tak hloupě přímočarý xd a 718 je nový a mám jiné informace, jsi si jistý, že musí být před dekarboxylací zreagován s naoh ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Není zakázáno v Číně, je to všude, a to další CAS 10250-27-8 obě jsou nyní všude.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
V těchto dnech se chystám objednat kg a aktualizovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Jo, nejsem chemik, ale viděl bych, že se tam určitě nedá dostat v 1 kroku, to by byla sakra řetězová reakce. Hele, ale podívej se, co se stalo, já jsem zveřejnil pár nákresů a hned jsi přišel ty a strčil jsi tam pár dílků skládačky. Mluvím za mnohé z nás, když řeknu, že si vážíme tvých komentářů a postřehů 😘 ( můj milostný dopis @OrgUnikum).
 
Top