Glycidát BMK CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Jsem v tomto světě nováček, koupil jsem si bmk glycidát od Číňana, protože mi řekl, že je velmi snadné ho převést na A-olej, ale nebylo tomu tak. Chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné ho převést na A-olej, aby se z něj dala vyrobit rychlostní pasta. je bmk glycidát stejný jako p2np? Fungovala by mi metoda AL/HG synthesys? Zdravím a děkuji!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Máte fotografii? Není to jako p2np, jako P2P (BMK), ale může se použít pro syntézu AL/HG. Sloučenina by měla být hydrolyzována z glycidátu v BMK pomocí kyseliny (HCl aq. dokonale vyhovuje). Na 1 kg BMK Gly je třeba 3 l konc. aq. kyseliny HCl. abt. Dále při zahřátí glycidátu kyselinou dojde k hydrolýze, uvolní se olej BMK (A-olej).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vážený pane Dampiere,

Počítá se stejný poměr i pro pmk gly? Tedy 1kg pmk gly 3L kyseliny 37%?

Díky 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Jaký je rozdíl mezi p2p a p2pn? Bylo by snadné převést bmk glycidát na A-olej? A-olejem myslím to, co se prodává na darknetu, že stačí přidat kyselinu sírovou a metanol a vznikne rychlostní pasta. Díky za pomoc.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p olej, je snazší syntetizovat metamfetamin. p2np - pevné krystaly, jedna reakce na amfetamin (hlavně)
Velmi snadné, pokud máte HCl aq. 15% a více.
Kyselina sírová, není nejlepším činidlem pro konverzi.
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj bratře, díky za odpověď. Fotku nemám, ale BMK, o kterém s vámi mluvím, je prášek. Co bych potřeboval, aby to byl A-Oil, který se prodává v Dark Markets? Můžete mi říct, kolik Množství Množství A A jaké přístroje byste potřebovali? Zdravím!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pro první krok potřebujete koncentrovanou vodnou kyselinu chlorovodíkovou, přibližně 3 litry na 1 kg prášku.
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, kamaráde, jaký je další krok po přidání kyseliny chlorovodíkové?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Zahřívání při 80-90*C 3 h s kyselinou a mícháním, po oddělené vrstvě P2P nebo extrahované
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, Williame,
v první řadě děkujeme, že se s námi dělíte o své znalosti.
Předpokládám tedy správně, že kompletní extrakce oleje z bmk se skládá pouze z následujících činností
1 kg prášku se zalije 3 l kyseliny hci a zahřeje se na 80° nebo 90°(?) v nádobě a míchá se, dokud se nevytvoří dvě různé vrstvy, a pak se pouze oddělí horní vrstva (p2p-olej)?
Jaké procento by měla mít kyselina HCI a jak přesně se změní poměry, když použiji kyselinu s větší nebo menší čistotou ?
Jaký je přesně výtěžek?
mění se poměry složek, když změním množství, nebo zůstávají všechny stejné, například když vezmu 100gr bmk prášku a 300ml kyseliny HCI ?

s pozdravem
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Ahoj ✌️

Teď už pročítám fórum mnoho hodin a nechápu, proč nikdy nepřijde podrobná a úplná odpověď.
Je k tomu nějaký konkrétní důvod?
Mnoho lidí, kteří nemají potřebné znalosti jako vy, znejistí neúplnými odpověďmi, protože nechtějí udělat chybu.



Také vím, že pouze s kyselinou sírovou 37% nebo 1/4 konc. kyseliny sírové / methanolu k výrobě pasty, jak to všichni znají v Evropě.
Jakou alternativu byste navrhovali?


Byla by separace možná pomocí dělící nálevky, nebo jaká by byla podle vás nejlepší varianta?
Jinak by nebylo potřeba nic víc, než jste popsal výše?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Podle vašich znalostí by existovaly další produkty BMK, které lze vyrobit stejným postupem z kyseliny sírové a metanolu/izopropanolu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zmatení této slangové sračky "A-oil" je k popukání.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Doufám, že je to kvůli oddělování zrna od plev, takže je stále zajímavé to dělat... pokud si každý uživatel začne vyrábět vlastní šarže, trh vyschne... a protože je to skoro tak snadné s trochou hledání to udělat, musí být nějaká skrytá dvířka viditelná jen nalezením správných brýlí ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
To je výklad z negativního hlediska. kdybych vás tak chtěl bezdůvodně nazvat, napsal bych, že jste pšenice... tak doufám, že se tím vyjasnil vzduch
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha jo, možná trochu k napětí na mé straně, ale měl bych si pamatovat jen zaměření 1 věc... a ne můj mateřský jazyk, takže jo, máš pravdu... 🫡.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Z 1 kg bmk můžete získat 650 g P2P
(fenyaceton), který je lépe přečistit... z toho můžete získat asi 30% amfetaminové báze (to, čemu lidé říkají A-Oil)... asi 195g.
Takže by bylo lepší koupit P2NP, můžete z něj redukční aminací vyrobit asi 700g Amphetamine Base.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobrý den, použili jste někdy postup reduktivní aminace NaBH4? Rád bych vám položil několik otázek.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Můžete třeba vysvětlit purifikaci krok za krokem?
A existuje nějaká alternativa pro DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
S p2p jsem zatím nepracoval, protože nedělám pervitin a jsem v této hře úplný nováček, jen jsem udělal pár P2NP a amph.
G. Patton má vlákno,
"Syntéza P2P z glycidových etherů BMK".
Dobrý popis
 
Top