Glycidáty BMK a vosk PMK se zakazují?

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Od jednoho Číňana, který pracuje ve výrobním průmyslu, jsem slyšel, že v červenci/srpnu se zakazují všechny glycidové soli BMK a PMK? Může někdo tuto informaci potvrdit nebo vyvrátit?
 

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
To samé tady, slyšel jsem stejné informace, doufám, že je to podvrh...
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
https://www.unodc.org/documents/commissions/CND/CND_Sessions/CND_66Reconvened/ECN72023_CRP20_2323561E.pdf

Přečtěte si to, ano, vypadá to, že nejen zakazují ethylester pmk, ale také se ujišťují, že Číňané rychle nepřejdou na jiné možné estery, to opravdu není dobré.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Evropa je proti Číně bezmocná a bezradná. Stane se tak pouze v případě, že se čínská vláda rozhodne pro zákaz. Ale ano, opravdu mě to štve.
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tohle není evropská věc, to je OSN - vyšší moc pro rozhodování na celém světě doslova nedostanete imo, a pokud by byla Evropa, jak uvádíte, tak bezmocná a bezradná vůči Číně... kam se poděl pmk methylglycidát, aha, počkat, Číňané ho přestali dodávat, protože OSN zakázala v roce 2019, což je doba, kdy se Číňané přizpůsobili pmk ethylglycidátu.. který teď bude zakázán spolu se všemi ostatními možnými estery, je to jen otázka času, zpráva je z listopadu loňského roku, takže bych tomu dal maximálně 6 měsíců, než se to všechno podepíše a odsouhlasí.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
BMK PMK obsahuje příliš mnoho produktů a dokáže přesně lokalizovat produkty s použitím cas 5449-12-7 a cas 28578-16-7 (prášek nebo olej). S laskavým pozdravem!
 
Top