Volná místa asistentů Breaking Bad ve vašem městě!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Máte trochu volného času? Mátekreativní mysl?
Jste připraveni na zajímavé úkoly v přírodě ve vašem městě?
Místní práce asistenta Breaking Bad čeká právě na vás!

Potřebujeme lidi, kteří nám pomohou anonymně distribuovat vzorky různých produktů ve svém městě v jakékoliv zemi. Potřebujeme skutečné profesionály. Nemusíte nám posílat kopie svých dokladů, nepotřebujeme od vás zálohu v hotovosti, potřebujeme jen chuť vydělat si peníze zajímavou prací ve vašem městě nebo v jakémkoli jiném městě podle vašeho výběru. Pro práci na částečný úvazek nabízíme několik možností, a pokud si povedete dobře, získáte nejen nějaké peníze, ale také možnost kariérního růstu s týmem profesionálů Breaking Bad.
Nepropásněte svou šanci!
Důležité je vědět: Nabízíme práci, která zcela vylučuje možnost osobních schůzek s kýmkoli. Nikdy nás neuvidíte, my vás neuvidíme, klienti se s vámi nesetkají - jste odkázáni sami na sebe a my vám poskytujeme plnou online podporu.
Pokud vás projekt Breaking Bad zaujal, pokud máte zájem o perspektivní práci ve vašem městě či regionu, pokud se chcete nechat zaškolit a začít pracovat - napište mi
doPM, domluvíme se. Pouze 18+.

Možná jsi dealer a chtěl bys založit obchod ve svém okolí? Nebo možná chcete zvýšit počet zákazníků ve svém městě a mít možnost posílat své zboží bezpečně poštou do celého světa? Jsme připraveni vám pomoci s propagací vašeho podnikání, pomoci vám distribuovat vzorky a získat zpětnou vazbu a naučit vás jedinečné způsoby doručování a balení vašich výrobků. Pomůžeme vám rozvinout váš potenciál a posunout se na další úroveň práce. Jediné, co potřebujete, je chuť a seriózní přístup. Napište mi do PM, promluvíme si o tom.
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Líbí se mi, kam se tato platforma posouvá :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ano, skutečně, když jsem na BB poprvé narazil, byl jsem velmi ohromen a s nadšením sleduji jeho vývoj! Líbí se mi, kde platforma začala a jakým způsobem se vyvíjí! Do toho, týme BB !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Velmi mě to zajímá, chci se dozvědět více podrobností
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Toto fórum se mi líbí. A podporuji jakoukoli činnost.
Vítám také stejně smýšlející bratry, kteří se mnou mohou diskutovat.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ahoj, jak to jde, příteli.mám neuvěřitelný zájem o nějaký 2c-b nebo dokonce 2,5 trimethoxybenzald.doufám, že to není nevhodné místo, kde to říct.prosím, smažte, pokud ano.
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Omlouváme se za *3,4,5 trimethoxybenzald*.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
To je pro mě zajímavé, rád se dozvím více. Je mi více než 18 let, dvakrát více.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
zájemci
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Považuji za úsměvné, že fórum o syntéze a distribuci léčiv má "manažera lidských zdrojů". Líbí se mi, když nekonvenční život lidí na drogách vypadá jako zcela konvenční život lidí, kteří drogy neberou. Je to takový troll systému celkově. Odmítnout to taky nemůžeš, protože pak "podporuješ užívání drog" tím, že v tom prostředí přijímáš svou ideologii.

Je dobře, že tě tu máme, člověče. Všichni jsme potřebovali manažera na fóru, aby byl v obraze s aktualizacemi! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zajímá také, ale uvízl ve Spojených státech opravdu brání no prostě všechno...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Doufám, že vše půjde dobře :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Nejlepší fórum všech dob. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahoj kamaráde, určitě mě to zajímá, pokud jsi měl něco konkrétně na mysli, a jsem si jistý, že jak se poznáme, můžu ti říct o některých skrytých vlastnostech, které mám.
 
  • Like
Reactions: vis
Top