Může někdo potvrdit, zda "rovnou do E" stále funguje pro red hot 30?

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Může někdo potvrdit, zda "rovnou do E" stále funguje pro red hot 30?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Výraz "straight to E" v kontextu "red hot 30's" pravděpodobně odkazuje na metodu syntézy MDMA (extáze) pomocí specifického prekurzoru nebo reakční cesty. V kontextu syntézy nelegálních drog se "E" obvykle vztahuje k MDMA a "red hot 30's" může odkazovat na specifické reakční podmínky nebo teplotu.
Pokud "red hot 30's" odkazuje na konkrétní teplotu nebo reakční podmínky, objasněte to prosím také. Více souvislostí mi umožní poskytnout vám přesnější a užitečnější odpověď.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Straight to e je extrakční technika znamenající přímo efedrin, ale straight to b je "přímo báze" v přírodě A/B , já šel přímo do basy. je to alternativa k A/B exr Red 30 jsou malé kulaté červené 30mg pseudoefedrinové pilulky.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Děkujeme za vysvětlení ✌️
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
V roce 2009 jsem vyzkoušel přímou extrakci na E s přibližně 14 gramy celých tablet. Měl jsem několik 12hodinových 120 a několik valfovaných 60. Rozdrtil jsem to celé a jakmile rozpouštědla dosáhla požadované teploty, pseudo se okamžitě změnily na střepy a tekutinu jsem odfiltroval. Výtěžnost 98 %! A p-fed byla volná báze. Naložil jsem trochu I. A dýmky a vykouřil ji. Úžasná technika extrakce. Chci to zkusit znovu, ale raději neutratím 100 dolarů za rozpouštědla, když to nebude fungovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neseděl jsem a nepodíval se přímo na e asi 10 let, metoda, kterou používám, je druhá na seznamu technik uvedených v thr vlákně "extrakce efedrinu pro pilulky". Když jsem naposledy a naposledy zkoušel ty malé červené, měl jsem růžový doping, který vypadal jako falešný hovno. Nic, co bych našel, to nešlo vybělit. Nejlepší je to seškrábat nebo je namočit do alkoholu, dokud se všechno barvivo neodstraní.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Také jsem chtěl upozornit, že se myslím píše, že mluvíte o kouření volné báze pervitinu, což je při pokojové teplotě olej, žíravý a nepříjemný. Vždycky jsem slyšel, že vám strašně pálí v krku, když se ho pokusíte vykouřit.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Ne, pane, mluvím o pseudo, které jsem extrahoval pomocí straight to E. Bylo to ve formě freebase a skutečně se to dalo kouřit jako drogy. Po pár šlucích by zhnědl a chutnal jako hovno, ale taky by vás probudil.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Máte k dispozici zápis/podrobnosti o této technice? Rád bych zjistil a přiměl EP/PSE ke xtallizaci z roztoku - při dostatečně vysoké, nebo "správné" teplotě?
Zdá se, že by to bylo opravdu čisté a ušetřilo by to spoustu času, pokud by to bylo možné. Přímo na bázi a plyn je asi další nejlepší věc, ale bez předchozí extrakce/vypírky rozpouštědlem to nemusí tak dobře fungovat.
Zkoušel jsem tam jen tak hodit red hots na protřepání a nedosáhl jsem dobrých výsledků ve srovnání s tím, když jsem nejdřív extrahoval metanolem. To může, ale nemusí být přesný důvod neúspěchu - ale jsem si celkem jistý, že to má vliv na kvalitu konečného produktu. Doporučoval bych věnovat čas a úsilí tomu, abyste se ujistili, že všechny složky jsou optimalizované, když jdete do reakce.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3

Reagencie.

  • 91- 99% izopropylalkohol (drogerie)
  • MEK Methyl Ethyl Ketone (obchod s barvami / železářství)
  • VM&P Nafta - bez náhražek (obchod s barvami / železářství)
  • (Nepoužívejte Colemans, pet ether, tekutinu do zapalovačů atd.)
  • Xylen (obchod s barvami / železářství)

Pomůcky pro sušení.

  • (drogerie/potravinářství)
  • Sůl (obchod s potravinami)

Shrnutí postupu

  1. Připravte extrakční tekutinu.
  2. Vložte celé pilulky do kádinky.
  3. Přidejte extrakční tekutinu.
  4. Zahřejte k varu a míchejte, dokud se tablety nerozpustí.
  5. Horké přefiltrujte do elemeyerovy baňky.
  6. Opakujte dvakrát.
  7. Smíšené extrakce vraťte do čisté kádinky.
  8. Přidejte xylen
  9. Zahřejte na 105 °C, aby se alkohol vyvařil.
  10. Odfiltrujte pseudo HCl.
  11. Pseudo HCl promyjte MEK a nechte vyschnout.

Postup
1)
Pro každou použitou krabičku tablet: v čisté kádince a v následujícím pořadí zkombinujte následující rozpouštědla a sušící materiály:
70 ml isopropylalkoholu
70 ml VM&P nafty
2 g soli
4 g sušené epsomské soli nebo sušené prací sody

2) Několik minut míchejte skleněnou tyčinkou a poté nechte 10 minut odstát. V závislosti na tom, kolik vody bylo na začátku v isopropylalkoholu, se směs usadí do 2 vrstev nebo 1 vrstvy s vlhkými pevnými látkami na dně.

Proč na začátku nepoužít předem vysušená rozpouštědla? - to je naprosto v pořádku, pokud je máte, ale všiml jsem si, že přidáním isopropylu a nafty dohromady se téměř vždy uvolní nějaká voda, bez ohledu na to, jak byly předem suché, takže bych tento krok nevynechával.

3) Přefiltrujte to do elemeyerovy baňky a nechte tam všechny pevné látky nebo spodní vrstvu kapaliny a pak tento roztok přeneste do druhé čisté kádinky.

4) Do třetí čisté kádinky vložte celé pilulky.

Proč celé pilulky? Nemusím je nejprve rozemlít? - ne, snažíme se omezit ztráty na minimum a mletí není nutné, protože směs isopropyl/nafta je velmi dobře rozpustí.

5) Nalijte 1/3 směsi rozpouštědel na tablety.

6) Umístěte kádinku na vařič a přiveďte ji k varu pomocí středně vysokého ohně. Použijte malý ventilátor, aby se nehromadily výpary. Občas míchejte skleněnou tyčinkou, dokud se pilulky nerozpustí na prášek. Nechte vařit po dobu 1-2 minut.

7) Do elemeyerovy baňky umístěte nálevku s filtračním papírem. Směs rozpouštědel za horka přefiltrujte, přičemž co nejvíce pevných látek ponechte v kádince.

8) Vraťte veškeré pevné látky do kádinky a dvakrát opakujte kroky 5 až 7, přičemž extrakce v elemeyerově baňce spojte.

9) Každou použitou krabičku pilulek přidejte ke kombinovaným extrakcím:
- 50 ml xylenu

10) Extrakční směs přeneste zpět do prázdné kádinky od rozpouštědla a kádinku umístěte na varnou desku. Přiveďte k varu za použití malého ventilátoru, aby se nehromadily páry. Vařte, dokud roztok nedosáhne teploty 105 °C.

11) Pomocí čisté nálevky a filtru odfiltrujte pseudo HCl papírovým filtrem, dokud je roztok horký.

12) Pseudo HCl propláchněte velkým množstvím MEK, dokud je v nálevce.

13) Vyjměte filtr a filtrační koláč z nálevky a nechte zcela vyschnout. (již není cítit MEK)

14) Zvážíme a užíváme, výtěžnost by měla být mezi 80 % a 90 %.
 
Top