Question Může někdo pomoci se sháněním chemikálií pro tisk

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Snažíme se lisovat xanax, adderal a oxy. Rádi bychom zaplatili za pomoc při shánění hlavních potřebných chemikálií. Chápu, že při dostatečném průzkumu bych byl schopen najít to, co hledám, ale raději bych jen zaplatil, aby to bylo hotové a tento krok byl dokončen. Jsem dost zaneprázdněný člověk a oceňuji pomoc. Bude platit v xmr. Jen se chci vyhnout podvodům a uživatelům se špatnými úmysly a věřím, že zaplacení za informace může vést k rychlejším a důvěryhodnějším výsledkům. Děkuji
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Já bych spíše potřeboval pomoc s vyhledáním účinné látky u každé uvedené tablety. Zkoušel jsem zde nejoblíbenější způsob prcování složek, ale bezvýsledně. Děkuji, že jste si udělali čas na pobavení mé cesty. Za vaši pomoc a služby mohu poskytnout náležitou odměnu.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Jsem The Maker. je možné, že vám mohu pomoci, protože v současné době pracuji na podobném projektu. Přísady, porce a materiály jsou snadno dostupné, ale vzorec není tak snadné vypočítat. Existuje patent na obchodní název a složení Adderallu, který lze správně složit pouze farmakologicky, kde je nejpodobnější, protože není možné získat porce, stačí tomu rozumět, můžete mi napsat a můžeme si případně vyměnit poznámky.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Co máte na mysli pod pojmem hlavní chemické látky?

Hlavní chemické látky jsou účinné látky. Ostatní jsou pomocné látky.

Nebo potřebujete k syntéze hlavních látek prekurzory?

Potřebuji více informací o tom, co nyní děláte a jaké výsledky očekáváte.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Omlouvám se, začal jsem spíše tak, že jsem chtěl účinnou látku, ale vidím, že s tím mohu mít problém u produktů, jako jsou repliky M30 nebo repliky adderallu. Nyní se spíše přikláním k tomu, abych požádal o pomoc při precipitaci prekurzorů pro syntézu hlavní složky. Potřebuji pomoc s procesem tvorby tablet a četl jsem. Chtěli bychom podrobné vysvětlení tvorby tablety, vzorec, poměr pro barvivo a potah a která metoda syntézy by byla nejplodnější pro tvorbu Anpheteminu pro adderall a různých dalších tablet. Rád bych někoho, komu nevadí věnovat čas tomu, aby se mnou prošel tuto cestu, a rád bych někomu zaplatil za to, že si na mě udělá čas.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Žádné účinné látky nelze snadno zakoupit, stejně jako neúčinné látky, jako je laktitol a sacharin sodný, s jejichž dávkováním potřebujete pomoci. Stejně jako materiály k fyzické výrobě tablet. Potřebujete mixér, stroj na lisování pilulek, zařízení na pančování, pneumatický rozprašovač a budete muset vytvořit polymerní směs na obalení pilulek. Nejtěžší bude měnit barviva ve stroji na výrobu různých pilulek a nanášet na tablety správnou vrstvu potahu. Je to projekt za 1 200 až 1 500 dolarů, ale je to dárek, který se stále rozdává. Co dělám a čeho doufám, že dosáhnu, je v tuto chvíli trochu důvěrné a nemáme žádnou historii, která by o takové mluvila. Jsem však legální, jsem jen jeden z mnoha skutečných Heisenburgů.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme. Předpokládal jsem, že jedním z nejnáročnějších kroků bude správné měření a míchání barviv, aby se dosáhlo barvy podobné farmaceutické kvalitě. Měli jste nějaké problémy se zajištěním účinných látek? Vidím, že některé účinné látky se získávají snadněji, např. účinná látka pro benzo, tj. xanax, oproti účinné látce pro opiáty, tj. mbox m30. Hádám, že je to způsobeno tím, že některé položky jsou v Číně zcela zakázány. Mám problém se zajištěním účinných látek pro ty druhé. Fungovala by účinná látka v kombinaci s pojivem například firmapress? Mám problém sehnat snadno dostupnou účinnou látku amfetamin, aniž bych potřeboval nějakou formu dokumentace buď z Číny, nebo ze států.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Omlouvám se, Marvine Popcorn Odpověděl jsem na váš komentář, jako byste mi položil otázku. Je to jen můj vzdělaný a zkušený názor.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Omlouvám se za pozdní odpověď, ale v současné době pracuji na stejném projektu. Pokud byste si chtěli vyměnit kontakty, není se mnou problém.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chtěl bych jen říci, že vaše odpovědi jsou velmi inteligentní, příteli, i já sdílím stejný zájem o tuto oblast. Nevadí, když se přidám?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Lisování tablet LFA

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Musíte důkladně smíchat Firm Press & účinné látky dohromady.
Poté prášek řádně vysušte a ihned lisujte, jinak se chemické látky začnou oddělovat a na pilulkách se vám pak objeví bílé tečky...
 
Top