Mohu si tyto krystaly prohlédnout?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jak to vypadá podle vás? Udělal jsem několik věcí. Zahříval jsem chlorid amonný a formaldehyd s alihovým kondenzátorem a 110° otočnou vakuovou armaturou nahoře a vakuovou pumpou několik hodin a nechal jsem to vychladnout a přefiltroval jsem to. Pak jsem kapalinu několik hodin destiloval ve vakuu, destilát zkondenzoval, nechal vychladnout a přefiltroval. Pak jsem ho ještě několikrát zkondenzoval a přefiltroval. Vzal jsem filtráty č. 3-5 a refluxoval je v methanolu, který jsem dvakrát destiloval ze džbánu s kapalinou do ostřikovačů, po dobu 30 minut a dvakrát je za tepla přefiltroval. Nechal jsem to vychladnout v mrazáku, odfiltroval jsem krystalky a pak jsem je propláchl kapalinou, kterou jsem vydestiloval ze dna 3 džbánů bělidla s 60 ml acetonu, které jsem nechal přes noc venku a dekantoval. Vzal jsem trochu ethylacetátu a rozpustil v něm 2-b-4-mp, pak jsem přidal krystalky z předchozí diskuse a 2,63 g NaOH a 100 ml vody. Zahříval jsem to k 60 °C asi 30 minut. Pak jsem to destiloval ve vakuu, dokud nezbylo jen velmi málo kapaliny. Pak jsem přidal trochu acetonu a kyseliny chlorovodíkové, dokud moje papíry s ph nevypadaly jako 5 na brožuře. Dal jsem to na dlouhou dobu do mrazáku. To je jen moje hrubá vzpomínka na to, co se stalo. Když jsem se vrátil, bylo to na dně kapaliny. Nikdy předtím jsem tuhle konkrétní věc neviděl. Nikdy jsem to necítil. Nikdy jsem to neochutnal. Nerozpustilo se to v absolutním acetonu ani v absolutním iso.
UD65BCwu8I
2DJivUCXyl

Rozhodně to není nic z toho, co jsem dal do baňky na začátku. Není to cítit jako čpavek a rozhodně ne jako 2-b-4-mp, díky bohu, ten smrad z nosu nikdy nedostanu.
Něco jsem spálil, nemělo to výrazný zápach. Mělo to vůni, ale nic, co bych dokázala pojmenovat. Kouř mě nepálil v nose ani mi neslzely oči. Vypadá to jako něco, co bych si měl schovat? Jaký je další test?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
No kurva, šňupnul jsem si docela slušnou dávku, asi 0,080-0,100 g. Pálilo to, ale ne moc špatně. Správné množství na základě toho, co jsem četl. Nic, žádná aktivita. Hr 88 bpm po 15 minutách. Myslel jsem, že to vypadá dobře ( ne dobře, ale správně) následoval synths těsně....nevím, co to je, ale nedělá to věc. Strike 2. 2 selhání. Myslím, že se mi asi nedaří vyrobit chlorid metylamonia. Ještě že jsem zkoušel jen po 5 g.
Je to docela zklamání, ale věděl jsem, že naučit se chemii bude těžké. Zpátky k rýsovacímu prknu 🚮
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28

Viděli jste odlišné vrstvy před vakuovou destilací? V EA afaik by to mělo být velmi zřejmé.

Zobrazit přílohu 37598
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Už si to ani nepamatuji, ale měl jsem to alespoň zdvojnásobit, než jsem to vyhodil, protože denně kouřím pervitin a crack a bez toho, aby se několikrát rekrystalizoval, by 100 mg pravděpodobně nic neudělalo. Člověk žije a učí se. Někdy člověk komentuje starý příspěvek, který jsem komentoval, a buď jsem stále hloupější, nebo mluvím pekelnou hru, protože se nějak učím věci. 😅
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Bod tání ?
Markýzovo činidlo ?
Liebermannovo činidlo ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ani mě nenapadlo zkoušet v něm nějaká činidla, koupit bod tání byl velmi blízko správnému číslu. V rozmezí několika stupňů
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Máte již vše, co potřebujete k výrobě markýzového činidla, ale dobrou novinku pro bod tání
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tohle je staré vlákno a ten materiál už je dávno pryč, ano, testoval jsem prakticky všechno s Markýzem, reaguje na spoustu léků a příměsí. Ty 3 centy, které to stojí, se vyplatí. Mám v mrazáku nějaký CH³NH²HCL, který jsem vyrobil minulý týden a chtěl bych tentokrát tuto reakci provést v jiném rozpouštědle, protože jsem slyšel spoustu stížností na EA
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Vypadá to velmi povědomě, jako údajně nejčistší, pod světlem červený amfetamin, který voní, jako byste právě otevřeli láhev 1 l acetonu. Je to snad nějaký mok nebo co? Doest to ztvrdne poté, co se nechá uschnout v kosmickém sáčku s nějakými škrábanci na špatné, aby mohl dobře uschnout? A nechci, abyste byli paranoidní, ale v seriálu Breaking Bad vyrobili Ricin, který vypadá stejně.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
"Čistý" amfetamin zde voní po acetonu. Pokud je to možné, udělejte ho v malém měkkém nebo pevném kameni a dejte ho pod baterku telefonu.
 
Top