Question Mohu si založit laboratoř v bytě?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Chtěl bych si vyrobit amfetamin a MDMA, je nějaký problém udělat to v bytě?
Co nejdříve bych se přestěhoval do jiného bytu, ale v příštích měsících nemohu. Na všechno nejsou peníze, už teď musím kupovat chemikálie a sklo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Důrazně nedoporučuji zakládat laboratoř u vás doma nebo na jiném místě, které lze snadno dohledat.

Dobrým výchozím místem by mohla být garáž (placená v hotovosti s falešným průkazem totožnosti), abyste zůstali v co největší anonymitě.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Podezřelé chemikálie mi nikdy nebudou dodány na místo. S touto opatrností je problém o mít laboratoř v mém domě vyřešen?

Větší obavy jsem měl z hluku a zápachu... Příliš mnoho hluku a zápachu pro byt?
V tom je ta výhoda, že když někdo ucítí zápach z ulice, neví, z jaké budovy pochází, výhoda oproti domu!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaším dalším problémem by mohly být pachy, návštěvy přátel a rodiny nebo podezíravost sousedů. Jak je všechny plánujete eliminovat?
Zejména pachy.

Je také váš zdroj prekurzorů a laboratorního vybavení stoprocentně anonymní? Pokud ne, vyšetřování proti vám by mohlo vést LE velmi rychle na první místo, kde by předpokládali, že se vaše laboratoř nebo prekurzory nacházejí, tedy k vám domů!

Ve svém předpokladu se nemýlíte, ačkoli existují způsoby, jak byste mohli z pachových látek získat co nejvíce, například generátory ozonu a vedení výfukového/filtračního systému přes roztok na bázi vody, který je filtruje.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Omlouvám se za tolik otázek... syntéza amfetaminu mají zápach, pokud použiji p2pn a rtuťovou metodu?
Díval jsem se na de video pro 10 gramů, což je velmi malé množství, ale mohl bych dělat 5 takových reakcí najednou. Kdybych mohl vyrobit 100 g amfetaminu denně, byl by to dobrý začátek!

Byl jsem pěstitel marihuany a ozonové generátory se prodávaly pro vůni, aby se používaly spolu s uhlíkovým filtrem. Nikdy jsem si ozonový generátor nekoupil, protože uhlíkové filtry odstraňovaly zápach na 100 %. U marihuany stačí 2 kg uhlíku, asi 12 dolarů, na odstranění zápachu z místnosti na 1 rok. Ale s chemikáliemi by se uhlík velmi rychle nasytil.
Že by ozonové generátory fungovaly při výrobě amfetaminu?
Možná vedení axhaustu přes vodu není dobrý nápad, protože uhlíkové filtry jsou méně účinné, když se zvýší vlhkost.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Měl jsem na mysli spíš MDMA a amfetamin, kdyby se snadno prodával 4mmc, možná bych to mohl udělat! Protože musím také prodávat, nejen vyrábět.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Žádné obavy!

Ano, budou se vyskytovat pachy a toxické výpary, které je třeba recyklovat/odstraňovat. Myslím, že nejlepší je pracovat se systémem filtrace s aktivním uhlím, který je umístěn nad reaktorem, přímo tam, kde je zdroj zápachu/výparů. Tento uhlíkový filtr lze kombinovat s generátorem ozonu, stejně jako to dělají na plantážích s plevelem, přesně tak!

Předpokládal bych, že to bude fungovat stejně, protože to má zabránit přílišnému šíření zápachu, nikoliv boji s toxickými výpary.

Vedení přes vodu je vlastně něco, co vídám docela často, jako je ukázáno na následujícím obrázku (pravá strana v rohu), takže je v pořádku, že se to dělá v laboratoři:

OHApPCe2Vh


Není to 100% voda, ale roztok s něčím, na co si teď přesně nevzpomenu.

Můžete se také podívat na tento článek pro referenci:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top