Umíte kouřit 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj. chtěl jsem se zeptat, jestli někdo má nebo ví, jestli se dá kouřit 4mmc mefedronu?

Díky
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Čistá rakovina
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Can is toxic if u smoke only apvp can
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Možná to můžete odpařit
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vím, že pervitin lze kouřit ve skleněné dýmce, jen by mě zajímalo, jestli to bylo stejné?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ne
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Metamfetamin nemůžete kouřit, kouření znamená jeho spalování. Chcete použít inkrasivní teplotu, abyste zvýšili tlak par a odpařili ho. :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Kouření 4-MMC není obecně považováno za bezpečné ani účinné. Mefedron není určen ke kouření a jeho kouření může způsobit rozpad sloučeniny na jiné, potenciálně škodlivé látky dříve, než se dostane do krevního oběhu. To může snížit nebo změnit její psychoaktivní účinky. Účinky mefedronu při kouření jsou nepředvídatelné, protože způsob podání mění způsob vstřebávání a metabolismu drogy. To může vést k nepravidelnému nástupu účinků, což ztěžuje kontrolu dávkování a zvyšuje riziko předávkování.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jednou jsem to zkusil, než jsem se seznámil s bezpečnostními informacemi zde uvedenými. Rozhodně jsem to spálil, měl jsem nával, ale byl srovnatelný se šňupáním a netrval tak dlouho, bolela mě hlava, (asi jsem dostal rakovinu mozku @armanimani haha) bylo to hloupé, nedělejte to lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tento příspěvek mě přiměl více přemýšlet o šňupání! A dobře, právě teď úplně šňupu, ale myslím, že je to stále dobrý a "relevantní tip pro Vlákno!":

Zkuste vždy používat pouze JEDNU nosní dírku, udělejte z ní svou "magickou dálnici" a druhou nechte volnou pro dýchání, pohodlný život atd.
Když to dělám, udělalo to pro mě několik věcí;
Velmi dobré pro redávkování příliš brzy, přiznávám, že čekání na hodiny může být těžké.. Pokud je moje Magic Highway stále naštvaná, možná teď není čas snažit se tam nacpat další věci(?) "Skvělá práce, Kurte!".

SO je méně pravděpodobné, že bude mít podezření bez všech těch náhodných šňupání, která se dějí v apt, když jsou doma!

Nebudeš pořád hloupě smrkat!

Když jdu dolů, bez ohledu na to, jak čisté mám nosní dírky, moje Magická dálnice se vždycky začne znovu rozjíždět (určitě chce víc toho sladkého mňau mňau) Ale jak ví každý, kdo tuhle sračku zkusil, není spát... až do BROOKLYNU! (nebo zhruba až po 5-6 hodinách nebo tak nějak), takže si musím naplánovat, kdy na celý den přestanu. S jednou čistou nosní dírkou můžu fakt kurva spát a nedokážu si představit tu noční můru, když jsou obě tyhle díry v obličeji ucpané najednou... Jsem si docela jistý, protože mě znám, že bych si řekl "seru na to" a šňupal bych ještě, jen abych je otevřel, takže bych v podstatě už nikdy asi nespal.

Před desítkami let jsem byl legálně závislý na nosním spreji a bylo to kurevsky hrozné, jen pár vyvoleným. bych tuhle konkrétní hrůzu přál. Představte si, že byste potřebovali něco každé dvě hodiny jen kvůli lékařskému efektu otevření nosních dírek. Trvalo to asi dva zasraný týdny, než to zmizelo. DRŽTE SE DÁL OD STIMULAČNÍCH NOSNÍCH SPREJŮ! (pokud nemáte jiné motivy? ;) ).

Poslední tip ode mě pro dnešek: čistý fyziologický roztok (Arm & Hammer má skvělý bez léků) nosní sprej je velmi užitečný asi třicet minut po "aktu", aby vyčistil jakoukoli přetrvávající medikamentózní chuť, pak se snažím naplánovat asi dvacet minut před další řadou a znovu použít nosní sprej, je to úžasný rozdíl, který cítím, a velmi užitečný, váš sekundární obličejový dýchací přístroj se podívá nahoru a poděkuje vám!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Pokud jste šéfem Sebevražedného oddílu.

zkuste to
 
Top