• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Poptávka po konopí ve státech?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Hledáme nové prodejce, kteří by doplnili náš v současné době poměrně tenký seznam překladů z USA do USA. Jejich je všude tolik prodejců konopí, s legalizací ve více státech je pro lidi snazší než kdy jindy se sjet, jaká je v dnešní době skutečná hodnota konopí? Existuje pro něj zde na BB trh pro prodej z USA do USA?

V současné době zvu prodejce, se kterými jsem osobně jednal, aby přišli, myslíte si, že by stálo za to, abych šel po partě velkých kalifornských chlapů i na Telegram? Sleduji hodně kanálů a jsou tam opravdu profesionální prodejci, kteří by případně mohli na náš trh přinést opravdu úderné věci. Minulý měsíc jsem měl sativu s kurva 55% THC, pamatuju si, jak jsem byl nadšený prostě z dvouciferných čísel, je to šílené, co ti kluci dneska dávají ven.

Rozhodně jsme na tom ve Státech s psychedelickými látkami taky špatně, to jsou prodejci, po kterých jsem zatím šel.

MORE WEED??? Co si o tom myslíte?

P.S. Marihuana je otrocký název konopí, najděte si to! a přestaňte tomu říkat marihuana!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Rád bych viděl více plevele v americké sekci. Určitě by se nám hodilo více věcí. Dříve byla tráva mým chlebem, nyní v místě, kde žiji, lidé raději půjdou v den prodeje do dispo, než aby podpořili místního dealera. Více než polovina z těch, které jsem znal v minulosti, všichni odešli do důchodu nebo byli nuceni to změnit, protože nabídka šla do nebe a ceny šly nahoru. Pěstování vlastního se zdá být v dnešní době jediným způsobem, jak si slušně vydělat, a je to i větší zábava. Nejsem si jistý, jak dobrá je poptávka, ale vždycky je potřeba více trávy!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Více plevele!! Přesně moje myšlenky! Když celá legalizace začala, měl jsem vážné morální dilema, můj dealer je se mnou už přes deset let a odmítám mu dělat ostudu, takže jsem od něj ještě nějakou dobu nakupoval jen na základě principu. Ale nakonec mi i on říkal, ať si jdu pro nějakou tu dispo 🔥 a já pro něj vybíral taky lol. Pokud vím, tak má pořád kšefty a nemůžu se dočkat, až ho přivedu do BB, opravdový profesionál, Mary je jeho múza, udělal ze mě Stonera lol

Na Telegramu úroveň profesionality, kterou jsem viděl od těch týmů z Cali, je ohromující. rychlejší zákaznický servis než zasraný Target nebo Bank of America, opravdu lidi na vysoké úrovni.

Právě teď mi sekce s trávou připadá jako běžný, "předdiskotékový" výběr drogových dealerů. Což je fajn, ale... potenciál...! Edibles! HIGH THC Troches! (ty dispo jsou pořád na hovno) HASH!

Výběr produktů je podle mě největším lákadlem dispo, samozřejmě cena je taky faktor, ale obecně si myslím, že stoners, kteří si objednávají hodně, chtějí jednu věc nade vše: konzistenci. Je příjemné vědět, že na konci dne budete mít trávu, když ji budete chtít. Získání všech těchto produktů zde, myslím, že bude více lidí ochotných nakupovat od všech..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rád si trochu nechávám po ruce, ale už ji kouřím jen výjimečně. Docela to musí být svinstvo, které zabilo Elvise. Nemá mě zajímá spíš vůně a chuť než thc přes 25% Měl jsem starého kamaráda, který se přestěhoval a d do Colorada a prodal mi je špatné feno pupeny opravdu levně.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je po nich poptávka, ale je jich také obrovská nabídka. V našem státě se právě otevřely první rekreační výdejny.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tam, kde jsem já, si to po staru kupují jen lidé ze staré školy, s nimiž jsem přišel a od nichž jsem se učil. Moji domácí všichni jdou k našim do důchodu. Vychovali mě v něm a zásobovali mě jím léta, dokud oficiálně neodešli do důchodu, takže si myslím, že si to zaslouží. Nikdy jsem nedal dispo ani korunu a nikdy nedám. Proč platit stovku za čtvrtku, když ji můžu dostat bez daně za poloviční cenu. Takže THC není 25 %, pořád je to kvalitní tráva, pravděpodobně dosahuje asi 19 % nebo tak nějak, a taky nezapisujeme vaše jméno do počítačového systému se všemi vašimi údaji. Něco není úplně v pořádku na tom, že to dělá ten samý stát, který nás zavíral a stále zavírá, pokud vás přistihne při pěstování nebo prodeji bez jejich povolení a patřičného povolení/licence atd. a technicky vzato pěstují a prodávají nelegálně na federální úrovni, tak co dělá je legálními a nás ne? $$. Tolik mladých kuřáků dnes ani nezná ten pocit jít k hulení, sednout si s dobrou hudbou, trochu si zakouřit a nechat si to před sebou zvážit a někdy jsou možnosti výběru i tímto způsobem. Zážitek je také součástí, která se místo toho změnila na komerční typ obchodu. Budtendeři... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
TAK pravdivé @prophet už jsem si léta pořádně "nezakouřil". a máš dobré postřehy ohledně uživatelských popisů, ta věc s federální úrovní mě pořád dostává, jak dlouho nad tím může Fedz tak dlouho zavírat oči? Je to všechno jeden "koberec" pryč.. Velká podpora pro vás, že se staráte o své lidi, rád to vidím, opravdový "plán pojištění proti zločinu", bráchové pomáhají bráchům. Věci se mění, ale pak se zase tolik nemění.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Moji pravidelní zákazníci v minulosti rádi sedávali a kouřili a vybírali sáček nebo sledovali, jak se váží. Při takových příležitostech se uzavírá mnoho dalších podivných a konečných obchodů, které otevírají zbytek dostupných věcí tam venku. Když máte 10 různých kupujících za den a každý zná jiné národy, pomáhá to obchodu a vždycky můžete najít další dobroty, když je potřeba, když máte spokojené vracející se klienty. Když už mluvíme o trávě, přemýšlel jsem o tom, že si pořídím nějaký hašiš a budu ho nabízet, ale potřeboval bych otestovat poptávku, abych s ním nezůstal celý. Místní je pro mě omezený zejména na hašiš... Přemýšlel jsem o 15 nebo tak nějak za gram? Ještě si nejsem jistý...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jo, člověče, je opravdové umění si s dealerem jen tak střílet. Slyšel jsem hororové historky o dealerech, kteří nechali své klienty čekat hodiny, ale vždycky jsem si myslel, že ten člověk to prostě "nechápe" lol.

Už spoustu let pravidelně hulím a pořád jsem nenašel Hash. Za tu cenu bych si určitě pár gramů koupil. Podle toho, co jsem viděl na ostatních trzích, by to byla krádež, asi by to šlo rychle.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ano, zajímalo mě, jak se to bude prodávat. Vím, že dispo cena je vysoká pro hash, kde jsem. Viděl jsem to za 50 dolarů za g, Im jako NO WAY. V polovině 80. let to bylo tak 8 dolarů, asi v roce 2005 nebo tak nějak to bylo 12 dolarů, když jsem měl naposledy nějaký. Sakra, napadlo mě, že vosk za 17 dolarů za gram by mohl být atraktivní, na místě je, ale tady zatím moc ne. Kdybych měl obchod, prodával bych unce místo gramů.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Patřím k Rickyho myšlenkové škole TPB o plevelu: "Prostě to do sebe dostaň" platí samozřejmě nejen pro trávu lol, ale všechny ty zasraný "recenze"... "po otevření to smrdělo po kaštanech, terpenová chuť je ovocná a krémová" jděte do prdele, je to tráva, sračky chutnají jako tráva lol, pokud mě to dostane výš, jdu do toho. Vosky, písky, másla, všechny tyhle sračky jsou v mým okolí předražený. Rozmanitost by byla pro trh skvělá
 
Top