Carolina Chemical a PN2P - Too Good to Be True (Příliš dobré, aby to byla pravda)

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,

Jsem začátečník a sestavuji svou první laboratoř (pouze pro osobní potřebu). Chci si vyrobit speed, protože se mi zdá jednodušší než pervitin. když se dívám na složky, PN2P vypadá jako nejkontroverznější činidlo. Vím, že je legální si tuto látku koupit a přechovávat, nicméně si dokážu představit, že když si ji koupím, zvedne to obočí. Vidím, že Carolina Chemical tu látku vyrábí a prodává, nicméně to vypadá příliš dobře na to, aby to byla pravda. Má někdo nějaké zkušenosti s nákupem u nich? Myslím, že nejbezpečnější způsob, jak ji koupit, je nechat si ji koupit od někoho jiného a poslat ji na jeho adresu. Jaké jsou další způsoby, jak si PN2P opatřit? Viděl jsem tady video, jak ho vyrobit, nicméně raegenty na něj jsou z nějakého důvodu hůře k sehnání než samotný PN2P.

Zde je webová stránka společnosti Carolina Chemicals pro PN2P:

Jakýkoli příspěvek je vítán.

Děkuji,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ve které zemi žijete, kde je P2NP zakázán ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Jsem v USA, takže je to leagální koupit a vlastnit, nicméně nedokážu říct, jak pečlivě to sledují orgány činné v trestním řízení. Pravděpodobně budu kupovat mimo zdejší trh, jen musím najít důvěryhodného amerického prodejce. Líbí se mi myšlenka nákupu P2NP od Carolina Chemical, protože je to legální firma, která vyrábí suff profesionálně, takže je snadné důvěřovat jeho čistotě. Ostatní raegenty, jako je kyselina sírová a ledová kyselina octová, mohu koupit přes clearnet. Moje hlavní obava je, že budu podveden na darknetu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jsi si jistý, že je to tu legální? jsem si jistý, že je to na jejich seznamu. možná to budu muset překontrolovat.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Drahý asf koupit z Polska 200-250 dolarů kilo z přeprodeje, 100-150 dolarů kilo z nitro, benz, octan a butylamin, pokud si ho vyrobíte sami.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Viděl jsem ji na prodej za 100 g 50 pak se vyšplhala na 125. Ubohé hobby stránky prodávající šmejdy, které vyrobil kamarád gf, hádám, že se jmenují bESTY. Myslel jsem, že skvělý buisness, zmizel 🔨 sont be back, jako srílanské rostliny koky EBay. Bylo to jako kdo kupuje NaBH4 v eurech za 2000 dolarů 2800 kg. Amerika bankovky, ne antilské guldeny zapomeňte změnit na eura/americké dolary, osobní informace jako kovboj horník jediná práce tam.
Viz Hg(II) Cl ostatní, ale říká jen jednou. Žádné vteřiny!
Protože ne na trhu pak, protože obvykle jako peníze. Kupte si to všechno! Jako vědět, že by mohl být nucen do několika let přesunout! Legitimní lidé vědí, že ho nepoužíváte jako žlutý pigment nebo borohydrid jako bělidlo na papír.
Obvykle nechtějí nováčkům ani pozornost, takže nulové informace, tzv. není název ulice, p2p správný název. n2prop uveden jako možná odpověď Google, pokud heslo Wikipedie. Beta methylmethylace β-nitropropen, cis-ortho bla bla řecké písmeno číslo.
trans-beta-metyl-beta-nitrostyren
(2-nitro-1-propenyl)benzen, alternativní CAS# IUPAC, žena v Číně říkala, že nemůže prodávat NaBH4, protože venku jako ostatní lidé, ne vůbec zakázáno. Vyjmenovaná použití jistě, řekla, že vím, k čemu se používá, jiný důvod PROČ!
Pořídil bych si velký reaktor 550 legální, legální neplánované také jiné, 6000 neplánované euforické nohy méně zneužívat. Jako když se v otevřeném obchodě prodává jedna věc tlumiče, auto seer zařízení, jasně dělá nelegální věc jako obviou účel, ale uvedený jako nějaký výrobek zní nově. GPS značka vzduchu. Kdyby nevěděl, nula západní policie ví něco STEM to je správné, že by to byl metamfetamin pravděpodobnější, pokud se neobjeví glut. Stejně jako nálože lidí, kteří používají tuto trasu, říkají, že dostane to doručeno. Pro jistotu se objeví později. Objednáváte si to? Zeptejte se proč, pokud přijdou, raději nemají nic jiného by pár, poznámky.
Kde se dá sehnat BMK PMK ethylglycidát 1-25 kg, Naloxon, substituované difenily, levo. Nevím název číslo foto. Překvapilo mě, že se dělají stimulanty, když superlabs jsou 2-3x cena Carolina raw. 600-1000 USA 80 mg Amphetamine Sulf/Phos musí být super levné v blízkosti této ceny p2np. Není trh na ulici, pokud finále. Doufám, že nám dáte vědět. Dříve měl mnoho identifikací. Potřebuji sady už nemůžu papír výlet okno brzy nemožné. Žádné indické hindustánské escrow čínsko-čínské ostatní daleko levné. Polsko dostal věci z často a rozumné, ne krádeže. Je tam Polska, že escrow kreditní karty, nebo doporučit. Místo. Dunno volání lidi jistě zdá sketchy. Vrátit smazat později. Pokud se používá kg zdroj poštovní zásilky pod 2 kg není zdaněn dopředu celní nemůže obtěžovat vzorky zdarma. Teoreticky chtěl získat tuny chemikálií, zrušil všechny výhody nikdy nepoužil celý život, protože dostal diagnózu. Nový v zámoří, Indie levné, ale myslím, že call centrum a ne posílání kořist nejprve. Vypadá to legálně, musím použít deset míst, abych se dostal neregulované.
 
Top