• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Vozíky

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
O tom, co by lidé v NA očekávali, že zaplatí, BHO vozíky a živé vozíky ve slušném hardwaru.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jako jedna věc mě zajímá: Sežrali by zákazníci rozdíl v ceně 5 dolarů u levných vozíků oproti těm lepeným-bez rohových buněk? Nebo jsou levnější (ale stále renomované) vozíky tou správnou cestou?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tady v USA je spousta lidí a já jsem viděl vozíky všeho druhu. Každý má své preference. Já osobně jsem se rozhodl pro levné jednorázové a opakovaně použitelné. Kdysi dávno jsem utratil kus peněz za sadu, která měla baterie se závitem 502(?) a mohli jste používat různé odporové cívky a bylo k nim spousta příslušenství, ale zdálo se, že vyžadují hodně údržby. Pořád jsem se v nich vrtal. Když jsem narazil na ty malé, které jsou celé z jednoho kusu a jediné, co se dalo měnit, byla vlastní cartridge, výrazně mi to zjednodušilo. Koupil jsem si několik jednorázových typů, které se nedají snadno rozebrat, a když jsou prázdné, vyhodíte je, ale nejednou vám vytekly nebo se nenabily správně. Cena výrobku uvnitř má hodně co dělat s tím, jaký přístroj se mi líbí. Snad se brzy ozvou i další lidé.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
No, přemýšlel jsem o tom, že bych se podíval, jestli existuje trh s vozíky se závitovým uzávěrem / opakovaně plnitelnými vozíky od slušné společnosti naplněnými 1 g různých konopných extraktů. Jen odhadnout trh, protože je teď těžší najít kupce v USA vzhledem ke všem legálním státům.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že poměrně silný černý trh bude přetrvávat ještě několik let, a to kvůli nákladům na získání karty, ale spíše kvůli daním, které jsou dost šílené. Legální tráva je drahá. Také výdejní místa testují hromadu věcí a mají astronomické požadavky týkající se spor plísní, rozpuštěných pevných látek a dalších aspektů. Mám kamaráda, který. Před lety se přestěhoval do Colorada, aby si splnil svůj sen, ale změnilo se to pro něj v noční můru, protože nemohl prodávat trávu. Prostě nebyla dost dobrá. Prodával mi ji za 100 dolarů unci za značkové semeno bankf1 indoor.
Takže teď si uvědomuju, že pro to existuje solidní trh, ale marže není moc velká. Je to nasycený trh po všech stránkách
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jo, jen mám spoustu dalších věcí a účtů k zaplacení, takže se zdá, že na trhu je dost toho, co potřebuju.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
V současné době je v nabídce fialový opar BHO vyrobený z n-butanu (relativně bez chuti). A zakázkové káry vyrobené z destilátu d9/d8/cbd/cbg/cbn a případně terpenů. Veškerý hardware je autentický CCELL závitový (dobíjecí) cart. Případně jednorázové bezlogy vyráběné ispire nebo ikrusher. Jednorázovky v současné době nejsou k dispozici, drobný logistický problém u poslední várky hardwaru.
 
Top