• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / hledá dodavatele 5cl v Rumunsku

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Hledám látku k nákupu v Rumunsku, případně partnera pro předání. Poprvé bych chtěl monstrum... Poslední dobou beru příliš mnoho zásahů, pokud potřebujete někoho na vysazení v jižním Rumunsku, napište mi PM.
Hledám 5cla v Rumunsku nebo Bulharsku ke koupi.
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Zapomněl jsem, že nemůžu používat kontakty... a dostal jsem ban...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Samozřejmě vám můžeme pomoci
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Profil tohoto uživatele není k dispozici".
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Jsem v Holandsku, mohu vám dát kontakt na někoho 100% jistého ,sama jsem to zkoušela!!!!Napište mi, pokud máte zájem!!!!. Za 5 dní se dostanete domů!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Jednou jsem dal 500 lei a měl jsem si vzít 1,5 g, muž odešel a už nepřišel xD. Teď se s někým domlouvám, jestli je to lepší, a když bude všechno v pořádku, dám vám vědět.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Okamžitě jsem si dal dárek 3-4g, když jsem viděl, že to dělá někdo jiný s vědomím, že to tak dělám já, jsem moc rád, že jsem se nechal a že si mohu občas užít pae s trávou. Jen tak na okraj, je to příliš jednoduché na to, aby si to člověk nevyrobil sám a zisk je relativně nesmyslně vysoký, asi jako srovnávat sluneční světlo s měsíčním. Snadná výroba neznamená méně nebezpečná, záleží na tom, jak moc jste ochotni si to vzít na sebe.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Máte partnera?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
stále hledáme někoho v jižním rumunsku
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A já jsem stále na jihu Rumunska.
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Vím, že jsem našel chlapíka z Craiovy a poslal mi naftalín, mimochodem žiji v Holandsku....eu mám 5cl starý zdroj, pokud přijmete za 3 týdny zaplatit vzorek poslal z Holandska někdo v Rumunsku a
Ozvu se ti do 2 týdnů pošlu ti vzorek domů až ti napíšu jestli chceš 300 lei pošlu ti 1,5 g čistého 5cl a naučím tě jak se dělá kuřácké koření jestli nejsi jako já aby jsi to dal přímo!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
POKUD chcete další práci, sejdeme se a já vám ukážu, jak se to dělá, platíme půl na půl, mám recept a člověka s receptem a Číňana s nabídkou...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Ale pokud se se mnou chcete setkat, vězte, že v zájmu mé bezpečnosti nedostanete nic, dokud neopustím zemi!
 
Top