Nejlevnější filtrační maska a bezpečnostní vybavení?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ahoj, chtěl bych vědět, jakou plynovou masku a bezpečnostní vybavení, které nezruinuje můj bankovní účet, byste mi doporučili pro syntézu 4mmc na Amazonu?

Kromě pěstebního boxu s dobrým filtračním systémem a ochranných rukavic a požárního rozlišovače potřebuji plynovou masku, ochranné brýle a možná i kombinézu.

Na masku je driver x-plore s filtrem p3 ok?
Nebo můžu použít i lepší filtry a levnou masku?

Pro brýle a kombinézu zvolím nejlevnější variantu na Amazonu.

Nějaké tipy nebo návrhy?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM je karcinogenní, raději si kupte laboratorní plášť a měřící přístroj a dělejte vše otside (určitě ne v bytech), nebo chcete zrezivět každý kov, problémy se sousedy atd.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx Udělám to v growboxu nebo možná venku v kůlně.
Jaký je vhodný filtr pro growbox? A budu používat jen skleněné zařízení, nebo myslíte, že každý kov začne rezavět, pokud bych vařil 4mmc bez digestoře v bytě?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Everythink zrezne z hcl, je to trochu buit i sebevražda, jít ven nebo to nedělat, smrdí to ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, dobré vědět, nevěděl jsem, že je to tak nebezpečné, pokud jde o rez.

Takže budu muset naplánovat pořádnou venkovní kuchyni bude vyhovovat mým potřebám. Snadno se balí a vybaluje. Takže bude nutná drahá obličejová maska, akumulátor pro míchadlo a topnou desku a nějaký stan, aby se zabránilo nečistotám .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
pokud si můžete pronajmout viliage, že nemají lidé araund to, můžete snadno dělat to na zahradě pro 2-3 dny dávka 50-100kg je možné pak jen odpařování, im začíná nový bussines mohu connert vás s chlapíkem, který bude dodávat chemické hodit speciální chenel, že nebudete mít červené flaged a bude moci dělat to dlouho, a nejen to a ceny jsou dokonce levnější než NL/PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls mě zasáhnout s dodavatelem plánu!
 
Top