Syntéza kokaethylenu ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den!
Všichni víme, že koks a alkohol reagují v těle na kokaetylén. Je mnohem více kardiotoxický a nezdravý. ALE moje otázka zní; jakým způsobem se kokaethylen vyrábí v práškové formě? Našel jsem tohle:
"Je to relativně snadné udělat mimo tělo. Rozpustit v bezvodém ethanolu s několika kapkami hcl a refluxovat by to šlo."

Sám nejsem schopen vyzkoušet. Toto je pouze pro hypotetický výzkum
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Krátce jste si u nás (v Jihoafrické republice) mohli koupit čaj z koky. Byl velmi jemný, vlastně srovnatelný s čajem rooibos IMO (čaj bez kofeinu, který zde často pijeme). Ani v nejmenším nepovzbuzuje, vlastně docela uklidňuje a velmi snadno se pije.


Vzal jsem asi 20-30 čajových sáčků a strčil je do láhve vodky, která vytvořila poměrně silný kokain, který mi poskytl alespoň trochu stimulace.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Najít další>
Transesterifikace>
Zahřejte kokain HCl v co nejsušším etanolu společně s natriumethoxidem, který se zahřeje tak, aby se etanol mohl oddestilovat (70 až 75 stupňů Celsia).
Pak přidejte vodu, která rozloží ethoxid na natriumhydroxid. Etanol se odpaří a zbytkem je kokaethylen.

Také jsem četl, že podobným způsobem lze vyrobit za tepla bezvodý alkohol a kyselinu octovou.

Ještě jsem to nemohl vyzkoušet!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Je to však opravdu špatné pro srdce!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pravda pravda, ale je zajímavé, že kombinací vzniká v těle nová látka. Takže vyrobit ji mimo něj a mít ji jako sůl chlorovodíku by byl chemický úspěch.
Ale ano, drogy jsou špatné M'kay
 
Top