Extrakce kokainu z listů koky

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, kolegové

Chci extrahovat kokain z listů koky. používám extrakci petrolejem/kyselinou sírovou.

Mám všechny potřebné chemikálie a veškeré vybavení potřebné k dokončení extrakce, ale bohužel jsem již zničil 2 série.

Nyní se chci zeptat, zda je někdo s příslušným know-how ochoten mi pomoci při úspěšné extrakci.

Samozřejmě bych se finančně odměnil.

Zdravím
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kolik listů koky máte?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Hledáte knihu o vaření kovbojského kokainu, mám kopii.
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Petrolej je dokonalý, lepší náhrada neexistuje

- Po navlhčení listů koky vodou/karbonátem je nechte 30minut odstát.

- Perkolátor pevně zabalte 1kg se krásně vejde do 5lt láhve na vodu.

- nahoru přidejte petrolej (odměřené množství asi 600-750 ml na perkolátor, celkem by měly stačit 2 litry) a počkejte, až začne perkolovat z druhé strany (mělo by to trvat nějakých 10 až 15 minut).

- když začne prosakovat, uzavřete dno a přidávejte nahoru, dokud kero nepokryje listy.

- po určité analýze SWIM zjistil, že 3-4 hodiny - a v případě potřeby až 24 hodin namáčení pro 1. exatrakci je dostatečná doba.

- po uplynutí prvních 3/4 hodin pak petrolej prosakuje a nezapomeňte nahoře přidat nový. V případě potřeby můžete nechat působit mnohem déle (až 24 hodin).

- Přestaňte perkolovat, když získáte tolik petroleje, kolik jste předtím odměřili (600-750 ml). pokud použijete více petroleje, než je doporučeno, nebojte se, to je v pořádku.

- perkolátor opět zavřete a naplňte jej novým petrolejem jako dříve.

- Po další přibližně hodině proveďte stejné poslední pasáže s druhým petrolejem, který se nachází v perkolátoru a obnovuje konečné množství.

- zelený petrolej extrahujte normálně 5% H2SO4 tak, že ho nalijete do extrahovaného petroleje, láhev uzavřete a třepejte asi půl hodiny v pětiminutových dávkách s několikaminutovým odpočinkem. nechte usadit a oddělit. Ujistěte se, že se netvoří emulze, pokud ano, nechte ji stát, aby se rozpustila.

- Pokud zjistíte, že výtěžnost je nízká, extrahujte petrolej znovu kyselinou sírovou, jak je uvedeno v předchozím kroku.

- vysrážejte zásadu pomocí 10% amoniaku nebo proveďte oxidaci.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Autor tohoto vlákna nás již bohužel nenavštěvuje. Psali jsme mu osobní zprávy, abychom mu pomohli, ale on naše zprávy nečte.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Mohu dostat kopii této knihy, můžete mi ji zaslat?
 
Top