Rekrystalizace kokainu

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mohu získat čistý kokain, ale vzhledem ke způsobu, jakým byl přepravován, znamená, že jeho původní perleťová forma nebo vzhled "rybích šupin" není takový, jaký býval. Má matnější matně bílý vzhled, ale je velmi dobrý. Co bylo možné ji rekrystalizovat, aby vypadala přitažlivěji. Zde je několik nápadů, na které jsem narazil, ale rád bych na ně měl nějaké názory.
1. Rekrystalizace acetonem.
Rozemelte 10 g koksu a dejte do kádinky, pak přilijte 40 ml acetonu. Kokain se v acetonu nerozpustí, takže přidávejte po kapkách vodu, dokud se kokain nerozpustí. Pak dejte mikrovlnnou troubu na 50 % prášku a zahřívejte směs po 30 sekundách a míchejte, dokud se v kádince nezačne opět tvořit kokain. Poté nechte vychladnout na pokojovou teplotu a poté vložte do mrazničky. Poté odfiltrujte přebytečnou tekutinu a nechte koks vyschnout.
2. Rekrystalizace etanolem
Do kádinky dejte 10 g ethanolu na 40 ml kokainu, poté nechte pod tepelnými lampami, dokud se neodpaří většina ethanolu, a poté kokain přes noc vysušte na vzduchu.
3. Promývání acetonem
Jednoduše dejte 10 g kokainu do 40 ml acetonu v kádince a promíchejte, pak přefiltrujte přebytečný aceton a nechte na desce vyschnout na vzduchu.
4.a/b extrakce a pak zpět do a
Rozpusťte kakao ve vodě a pak po kapkách přidávejte amoniak, dokud se kokainová báze z roztoku nerozpadne, pak kokainovou bázi opláchněte vodou. Poté se kokainová báze rozpustí v éteru, pak se přidá aceton smíchaný s kyselinou chlorovodíkovou v poměru 1:1, dokud z roztoku nevypadne kokain hcl, a pak se přefiltruje a vysuší.


Hledám nejlepší metodu, jak získat původní vzhled rybích šupin, prosím někoho.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jen tak bude váš kokain čistší. Ostatní metody jsou nepoužitelné. Nejsem si však jistý, že získáte vzhled rybích šupin.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobře, díky, nesnažím se produkt vyčistit, protože jsem si jistý, že je tak blízko čistotě, jak jen to jde, ale jen se snažím, aby to vypadalo lépe, ale děkuji.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. a 4. bude fungovat obojí. Pokud potřebujete pomoc, napište mi zprávu.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Vyzkoušel někdo tuto metodu? Zní to zajímavě a připomíná mi to výrobu amfetaminu z oleje, ale ten vzhled rybího šupinatého masa vznikne jen filtrováním a sušením hcl? Ví také někdo, jestli při ní vzniká stejný zápach jako při výrobě speedu?

A co přesně se myslí tím, když se na tomto fóru mluví o éteru? Google říká, že éter popisuje určitou skupinu chemických látek, ale která je ta správná?

Například když řežu kokain na ulici, smíchám ho s acetonem a přidám všechny potřebné příměsi, zbavím se přebytečného acetonu a pak to dám do trouby, dokud to nevypadá dost dobře (kolem 50-60 stupňů celsia). Mám pevný kámen a obecně se chová tak, jak by se kokain chovat měl, ale nejsem schopen se přiblížit vzhledu rybího šupináče.
 
Top