Otázka k extrakci kodeinu, prosím, odpovězte

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kodein extrahovaný studenou vodou se může změnit v prášek, pokud ano, která metoda je
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Hledal jsem, ale nenašel jsem, jak vyrobit prach, našel jsem pouze, jak ho extrahovat, a to už vím, že
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Našel jsem také odkaz, který jste mi poskytl, ale není v něm uvedeno, jak vyrobit prach.
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Hádám, že se snažíš neznít jako úplný NEWB RN, ale......nevypadá to moc dobře Kodein je rozpustný ve vodě, což znamená, že když ho rozdrtíš a dáš do panákové sklenice s minimálním množstvím vody, aby se rozpustil, a pak ho rozbiješ, promícháš a pak dáš do mrazáku, dokud není téměř kašovitý, pak vyndáš panákovou sklenici, měl by se oddělit a zanechat křídovou vrstvu a viditelný Vezměte sýrovou utěrku nebo cokoli, co najdete v kuchyni u maminky, a pak ji přiložte na druhou sklenici, kterou máte, pomocí gumičky a pak ji prolijte, pokud chcete, opakujte tento krok a pak sbalte bílý gakk, který vám zbyl, nebo si ho schovejte na horší časy, až vám dojdou zásoby a uděláte ghetto oplach..... každopádně zpátky k tomu hnusu SMH já bych pak buď vzal zbytek čirýho až mléčnýho kodeinovýho prášku a pak ho buď nechal odpařit nebo ho trochu zahřál, ale bez ohledu na to, jestli chceš dostat prášek, nemysli na to, že bys střílel kodein, není to chytrý, ok, jen pro tvou informaci, prostě hoď to svinstvo do Mountain Dew a dej si nějakej trailer park lean !!!!.
 
Top