Kodein fosfát na heroin

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všichni, mám nekonečný zdroj čistých tablet kodein fosfátu.

Chtěl jsem se zeptat, jaký je nejlepší a nejefektivnější způsob, jak z nich vyrobit morfin než heroin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Není tato syntéza morfinu příliš málo výtěžná?

mám tuto syntézu z erowidu, která je v podstatě stejná, přičemž se v ní uvádí, že lze očekávat výtěžek 22 %:
Použití pyridinu HCl1,2

Směs 1,00 g kodeinu a 3 g hydrochloridu pyridinu byla umístěna do lázně o teplotě 220 °C a zahřívána po dobu 6 minut v dusíkové atmosféře, poté byla reakční směs okamžitě ochlazena a rozpuštěna ve 20 ml vody, bazifikována 10 ml 4 N hydroxidu sodného a nefenolický materiál byl odstraněn extrakcí čtyřmi 15ml dávkami chloroformu. Spojené chloroformové extrakty byly promyty 10 ml 0,5 N hydroxidu sodného a 10 ml vody a vodná fáze byla po přidání promývacích roztoků upravena na pH 9 a důkladně ochlazena, aby se vysrážel fenolický materiál. Po přefiltrování a vysušení byl tento fenolický materiál rozpuštěn v 75 ml methanolu, směs byla za tepla přefiltrována a filtrát byl chromatografován na koloně s oxidem hlinitým (Merck) (120x11 mm) za použití 700 ml methanolu jako eluentu. Zbytek po odpaření methanolu byl rozpuštěn v 10 ml 0,2 N hydroxidu sodného, přefiltrován a filtrát byl upraven na pH 9, čímž se vysrážel surový morfin. Po vysušení byl tento surový morfin sublimován (180-190 °C (0,1 mm)) a sublimát byl vykrystalizován z absolutního ethanolu. Takto bylo získáno celkem 210 mg (22 %) morfinu, mp 254-255 °C.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ne, nepotřebuji provádět extrakci studenou vodou, v místě bydliště mám volně prodejný čistý kodein fosfát.
 
Top