Výroba D-METH v komerčním měřítku?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ví někdo, jaká metoda je nejlepší pro výrobu D-METH v komerčním měřítku?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metodou, kterou můžete získat všechny chemické látky k tomu, aniž byste vzbudili podezření.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Děkujeme za odpověď.

Řekněme, že mám velmi dobrý přístup ke všem hlavním chemikáliím v jakémkoli množství, které potřebuji, prostřednictvím černého trhu.

Jaká metoda by byla nejlepší?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ve skutečnosti neexistuje nejlepší metoda. Podívejte se, jak Holanďané vyrábějí mdma, postupy jsou stejné, možná nějaké drobné rozdíly.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukce efedrinu/pseudoefedrinu Nagaiovou metodou pro tohoto nechemika
Protože jde přímo od E k M, bez přechodu go (tj. bez meziproduktů a v jednom hrnci), známá také jako metoda kyseliny jodové a fosforu. Zajímalo by mě, co by na to řekl chemik.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Domnívám se správně, že Nagaiova metoda se liší od metody Jód+Červený fosfor tím, že jód je nahrazen kyselinou hydrojodovou? Tedy vynecháním kroku, kdy jód reaguje s červeným fosforem a vytváří kyselinu hydrojodovou na místě?

Řekli byste, že Nagaiova metoda je vhodná pro vícekilogramové šarže?

O Nagaiově metodě jsem neviděl mnoho záznamů.
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Neexistuje přímý přechod od E k M. Mezi nimi je jodoefedrin. HI sám o sobě potřebuje červený fosfor, aby mohl být recyklován po přeměně efedrinu nebo pseudoefedrinu na M. Takže bez ohledu na to, jakým způsobem se postupuje, zda se začíná s HI, nebo jeho výrobou během reakce (moje latinka není dobrá, takže nebudu říkat na místě), se k překrytí jodu na kyselinu jodovou používá forma fosforu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To není reakční mechanismus pro HI/P. Podle tohoto dokumentu se nikdy nejedná o jodidový meziprodukt.
Kyselina jodovodíková je jodid vodíku + H20. Jak bylo uvedeno, HI/P a Nageiho metoda se liší pouze v tom, kde a kdy se Hi vytvoří.
Chcete-li zjistit, že úloha fosforu v reakci spočívá v recyklaci I, který se spojí s vodíkem a obnoví HI, přečtěte si Tento dokument , ale také Tento dokument, a ještě jeden a možná tento dokument na závěr.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Děkujeme oběma. Velmi poučné. Kde mohu najít skutečnou syntézu krok za krokem s použitím HI/P cesty?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V odkazech, které jsem uvedl výše, jich je několik. Archiv Rhodia je umístěn na serveru Erowid v mých odkazech, kde je také umístěn archiv "The hive", což je archiv fóra s možností vyhledávání, také TheVespiary. Org má zrcadla obou a vlastní chemické fórum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tuto metodu jsem si vybral pro jednoduchost a výtěžnost, která může dosáhnout 95 % , ale používal bych ji pouze v době, kdy bych se naučil 10 dalších metod. Existuje recept ve stylu shake & bake, který používá lithium z baterií Energizer a dusičnan amonný z instantních chladicích boxů ( lze použít i jiné zdroje amonných iontů,) v litrové láhvi od sodovky, který jsem si vybral kvůli skrytosti. Během reakce je uzavřena, takže není cítit, nepotřebuje laboratorní nádobí, nepotřebuje teplo, láhev od limonády je nenápadná......
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jód kyseliny hypofosforečné a ef/ pseudosynt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Problémem je zde získání velkého množství ef nebo pseud.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vím, že tak nebude vhodné pro komerční měřítko, pokud nebudou k dispozici prekurzory. Ale ok dobré informace díky.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi, je možné získat radu ohledně něčeho, co se týká metody s použitím jodu kyseliny hypofosforečné a efidrenu. Mám všechny tyto složky k dispozici ve velkém množství a používám tuto metodu již mnoho let, nicméně jsem vždy používal pseudoefedrin nyní mám efedrin a ze všeho, co jsem zkoumal, mi říká, že musíte zvýšit množství kyseliny a jódu, abyste dosáhli silnější redukce, četl jsem, že místo obvyklé 1:1:1 je to 1:2:2 a dokonce 1:3:3 1 díl efidrinu 2 jodu 2 kyseliny hypofosforečné, když použijete efedrin je tu někdo, kdo by mi byl schopen dát jasnou představu o metodě s použitím složek, které jsem právě zmínil, prosím
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Získávání efedrinu je obtížné. Dříve byl nejvíce padělaným a problematickým prekurzorem, s nímž bylo třeba se vypořádat. Znám několik příběhů o 25kilogramových sudech s falšovanou spodní částí s následky na všech koncích.

Možná je dnes situace jiná než v letech 2004-8 ? Pokud jste si jisti, že máte správný efedrin a je to ekonomicky výhodné, je to naprosto nejjednodušší metoda pro větší měřítko.

Pokud si nejste tak jistí, přejděte na P2P
 
Top