Vařte sračky z metamfetaminu

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdravím své přátele. Chtěl bych jen uvařit nějaký Meth. Problém je, že jsem neměl moc chemických zkušeností, pokud jde o syntézu. Chci to hlavně prodávat, takže kvalita by mohla být odpad, ale možná chci vyzkoušet trochu mého produktu, takže by to nemělo být opravdu opravdu toxické. Jak mohu uvařit nějaký levný snadno vyrobit Meth s Chemikáliemi nebo Věci, které mohu koupit ve středoevropském obchodě? Nemusí to být čistý, krystalizovaný nebo tak něco. Měl by to být pouze Konzumní, ne Nebezpečný a ne Smrtící Meth. Napadlo mě udělat To jako tyhle Redneck 2 Littre Bottle verze nebo tyhle řecký a africký sračky škodlivý verze. Možná byste se mohli podělit i o nějaké bezpečné Metody řezání Meth. Děkuji Doufám, že nezlomím vaše Chemie Srdce s touto vážnou Otázkou, ale Prosím, řekněte mi a vidět to jako Harm Reduction, abych neudělal něco špatně a Zabít se náhodou.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jediným rozdílem mezi motorkářským pervitinem a pervitinem laboratorní kvality je několik rekrystalizací.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Rozdíl v laboratorní třídě a supervelké laboratorní třídě = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
User12345, je mi líto, že to musím říct, ale z velké části kvůli lidem, jako jste vy, muselo hodně z nás najít tuto webovou stránku. Pokud máte v úmyslu dělat z lidí hovna pro lidskou spotřebu, docela mě to děsí. Být vámi, tak se neobtěžuji riskovat, nestojí to za to. Přeji vám hodně štěstí ve vašem úsilí, Doufejme, že nikomu neublížíte nebo si neublížíte sami.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vlastně jsem zrovna včera napsal něco o tom, jak vylepšit konečný produkt a přitom použít podělanou metodu. Dokonce jsem vložil i několik bezpečnostních rad.

Nebudu dělat celý postup krok za krokem, protože bych se cítil zodpovědný za jeho nezodpovědné používání, takže se neptejte
 
Top