Příběhy policistů

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Většina z nás se při svých přesunech s léky setkala s policisty. Někoho zatkl protidrogový úřad v laboratoři, na někoho donášel jeho drogový dealer nebo došlo k razii v klubu. Někteří byli přistiženi s pytlíkem v zadku na letišti nebo na poště s balíčkem vosku v ruce a dostali facku při výběru peněz. Když jste zapleteni s drogami a často je držíte v rukou, může se stát cokoli.

V této rubrice se členové BB Fóra podělí o své společné zkušenosti z interakcí s policií. Vždy je užitečné vědět, jak se chovat při prohlídce bytu. Jak se vyhnout zatčení a odpovědnosti. Podělte se s námi o své vlastní setkání s policií, jak dopadlo a co vám mohlo pomoci, kdybyste v té době měli správné zkušenosti. Možná jste se dostali do problémů v zahraničí? Podělte se s námi o své zkušenosti, mohou někomu zachránit život.

Podívejte se také do sekce: Zatýkání v laboratořích. Příběhy o selhání.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Shodou okolností jsem velmi dobře obeznámen s právem ve Spojených státech. Mnozí z vás viděli videa od "cop watch" nebo nějakého podobného tvůrce obsahu. Nepočítejte s tím, že jste jimi. Neukazují videa, kde policajti prostě toho chlápka udeří do těla, nejlépe do zadku a hodí jeho kameru do popelnice.
Chtěl bych říct pár věcí, které by vám mohly pomoci vyhnout se trestnímu stíhání nebo zranění.
1. POLICII NA ULICI PORAZIT NEMŮŽETE. Můžete je porazit pouze u soudu. Nebraňte se zatčení. Pokud udělali chybu, musíte prostě počkat, až se setkáte se soudcem. Policisté si vždycky myslí, že mají pravdu. Odpor při zatýkání vám přidá další obvinění a u soudu vám nepomůže. Mohli by vás také zmlátit.
2. Při zastavení vozidla JE zákonné, aby policista prohledal cokoli, co máte v dosahu. Viz rozsudek Terry vs. stát Ohio Nejvyššího soudu USA.
Mají hledat pouze zbraně, ale pravděpodobně vám z kapes vytáhnou všechno. Zda je to legální, nebo ne, záleží na státu a soudci. Často se stává, že drogy nalezené při Terryho prohlídce jsou u soudu nepřípustné, ale stejně o ně přijdete.
3. Nepokoušejte se u soudu zastupovat sami sebe. Je to hloupý krok. Potřebujete toho soudem určeného advokáta, aby podal návrhy a zjištění a vyjednal dohodu o vině a trestu. Obžalovaný nemůže vyjednávat s obžalobou.
4. Pokud se u soudu nebudete vyjadřovat, soudce vás nebude držet za ruku a jednat vaším jménem. Je to střet zájmů vůči nestranné straně.
5. Neexistuje nic takového jako výpověď na vaši obhajobu. Prohlášení je důkaz. Neposkytujte žádné.
6. Neočekávejte, že policisté budou mluvit pravdu, ať už na ulici nebo u soudu. Kdyby policisté museli mluvit pravdu, nikdy by nikoho nechytili. Policisté lžou každý den. Jsou v tom dobří. Na ulici i u ( vašeho) soudu stojí nad zákonem. Aby byli pohnáni k odpovědnosti, musí být obviněni. To není případ, kterého se účastníte.
Mohl bych pokračovat, ale zdá se, že to je dobrý začátek.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Můj dům byl hodnocen před mnoha lety. Měl jsem mnohem více práce mimo rozsah příkazu. a v jeho rámci jsem toho moc neudělal. Moje skupina přátel byla solidní, ale jedno nedopatření mě stálo spoustu stresu, času a peněz. Moje rada pro všechny chemiky, dealery až po rekreační uživatele. SHRNUTO DO NĚKOLIKA SLOV.
NEDĚLEJTE TO. THROW. Vyhraďte si pytel nebo krabici, do které budete dávat všechno použité vybavení, nádoby, včetně sáčků, hrotů používaných k čištění dýmky atd. atd. udržujte svůj odpad čistý jako lilie. Pokud máte pocit, že jste sledováni, a myslíte si, že stačí, aby získali pravděpodobnou příčinu (USA), zkontrolujte svůj odpadkový koš. A to až do dne/ a času vynášení odpadků. Pokud vaše odpadky projdou bez kontroly, zejména pokud jsou několik dní ponechány na obrubníku, pravděpodobně nejste pod žádným dohledem. Cus stačí jeden získaný sáček s drogami, abyste získali povolení k domovní prohlídce. Poučte se z mých chyb. Buďte tam venku v bezpečí, lidi.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Odpad je pro laboratoře v USA velkou jedničkou také plýtvání vzorky vody
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ve hře je vždy vidět velký obraz. Lidé se často soustředí na nesprávné věci. Musíte vidět celkový obraz.
Stejně jako by lidé používali ke komunikaci se svými klienty všechny šifrované chaty, ale zásilky z pošty s kamerami.
Scházet se s klienty někde mimo městskou oblast, ale drogy držet doma. Používají ocasy k prodeji hoven, ale balíky balí bez rukavic.
Pokud jste opatrní, musíte být opatrní na každém kroku. Pokud jsi uvolněný buď uvolněný všude, tím rychleji dojde k odsouzení, protože jeden slabý článek v řetězu tě dostane, nezáleží na tom, jestli jsou všechny ostatní části neprůstřelné jen jedna chybějící část tě dostane dolů, chlapče.
Nevím, jak v USA, ale v Evropě musíš splynout se svým vzhledem, abys vypadal normálně. Policajti vědí, jak vypadají feťáci, vědí, jak vypadají průměrní grázlové, a prověřují to. I když tě zastaví normální policie (EU), nikdo nepozná, že máš v autě 1 kg koksu, dokud to tak nevypadá. Musíte si v těchto chvílích vybudovat vnitřní klid.
Když jsem hodně hulil trávu, tak jsem dělal všelijaký kraviny, choval jsem se jako úplně normální střízlivej člověk. Chtěl jsem vypadat vždy střízlivý, aby si lidé nemysleli, že jsem kuřák, a zjistil jsem, že my jako lidé vždy, když se setkáme navzájem, dáváme silný první oční kontakt alespoň jednou, abychom toho člověka nějak zkontrolovali. ať je to vaše máma nebo policista, vždycky se vám při setkání podívají do očí, takže to musíte předat, pokud ne, budou vás považovat za podezřelého a něco je mimo.
Lidé, kteří nikdy nebyli ve věznicích, dostanou učební křivku většinou poté, co se to stane.
Musíte se na to dívat s nadhledem. Zda zapadáte jako nomální člověk, zda zapadáte tam, kde žijete, co si lidé o vás myslí, kde berete peníze. okázalý životní styl nepracujících vyvolává závist lidí a i vaši "přátelé" vám budou dělat problémy.
Myslím, že drogový byznys je vlastně osamělý život, pokud se chcete prosadit. Nemůžete důvěřovat novým lidem, což ztěžuje navazování kontaktů s novými lidmi. Nemůžete se s nikým podělit o to, jaký jste měli den, co jste dělali.
Ale každý průměrný drogový dealer, kterého znám, se i po dlouhém pobytu ve vězení vrátil do stejného byznysu, někteří to dělají lépe, někteří se dostali zpátky do vězení. Hra s drogami je návyková.
Dřív jsem byl paranoidní kvůli nějakému průseru nebo omylu, všechny drogy jsem zahodil, sliboval jsem si, že s tím skončím, že už žádný drogový byznys. druhý den jsem přemýšlel, kam jsem drogy zahodil a jak je najít.
Lepší je stát na místě a vyvarovat se každé možné chyby a pochopit, že obchod s drogami miluješ a děláš to ve velkém.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Na Balkáně, pokud vás "zásahová jednotka" zastaví a vy jste nosili zatčení za výtržnosti v roce 2007 a jako bývalý mukl vám stáhnou kalhoty, abyste nemohli utéct při prohlídce i za bílého dne před svou rodinou a sousedy. vypadají jako vyplašená zvířata tho. Dokonce bych si to i užil, kdyby mi nechtěli manipulovat s koulemi.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Nikdy neuchovávejte léky ve svém soukromém domě. A pro laboratoř vždy vše zničit nevytvářet obraz, že je to laboratoř, protože dostanete navíc min 5 let navíc při zatčení a neutrácet spoustu peněz pokaždé koupit jen věci, které můžete zvládnout s Vzdát se téměř polovinu věci, které t neccesary potřebují . Vím, že každý by chtěl mít plnou laboratoř a neimprovizovat , ale tohle je důležitější, abyste se nenechali chytit. Já používám lahve na separaci . Plastové sklenice ,sklenice a víčka .A pokud máte magnetické míchadlo, ujistěte se, že je stále čisté (před spuštěním použijte něco na 100% zakrytí ,v tomto případě to nebude neccesarry čistit pokaždé ) a poté, co skončíte rozbít svou baňku a být jisti, že jste vyhodit do koše nikdy s pytlíkem a vzít tepelně odolné kuchyňské pyrex a hodit nějaké nachos dip omáčku nebo čokoládu a dát nový magnet a zapnout a nechat nachos nebo čokoládu atd v tomto místě, aby mohl říct, že je to jen horká deska, že používám v kuchyni pro jiné purpouse a nikdy pro drogy . Stay safe:) PS: be shure that your scale its big and could be used for more purpouse in house and keep it clean all time (cover this one too and don't touch with dirty hands full of traces) (Zůstaňte v bezpečí ).
 
Top