Rafinace surového opia

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dobrý den, přátelé!

Prohledal jsem celý web na toto téma a našel jsem o něm jen rozporuplné informace. Má zde někdo zkušenosti s rafinaci/přeměnou surového surového opia na kouřitelné opium /Chandoo? Zejména mě zajímá fermentace. Jen se mi nechce věřit, že je nutné ošetřovat látku apergillus niger alias plísní .
Jak mám začít zpracovávat opiový / makový extrakt? Jde mi o kouřitelný produkt, a co je ještě důležitější, něco, co se dá skladovat několik měsíců, než se zkazí.

S pozdravem:)
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Stejný postup, ale u svého opia použijte destilovanou vodu.
Nejprve vezměte 40 lusků a rozemelte je v mlýnku na kávu. Makový prášek shromážděte ve velkém hrnci a přidejte tolik vody, aby pokryla lusky plus 2 nebo 3 palce. Do směsi vody a lusků přidejte panáka octa a míchejte na ohni a přiveďte ji k varu. Směs nechte asi 5 minut vařit a poté ji stáhněte z ohně. Po vychladnutí přefiltrujte přes tukový filtr nebo 3 kávové filtry do jiného čistého hrnce. Nezapomeňte filtr zmáčknout, abyste získali co nejvíce tekutiny. V této fázi můžete proces opakovat s polovinou vody a octem nebo si přefiltrované lusky můžete schovat na várku čaje. Já často dělám obojí, proces opakuju a lusky si pak schovávám na jednu silnou dávku, ale nemohu to doporučit, protože mám vysokou toleranci na opiáty. Po přefiltrování spojte obě dávky tekutiny do jednoho hrnce a opět přiveďte k varu, tentokrát stáhněte z ohně, jakmile začne rychle bublat. Tuto tekutinu přefiltrujte ještě poněkud horkou přes nový tukový filtr nebo 3 čerstvé kávové filtry. Nyní tekutinu přiveďte k mírnému varu a snižte teplotu na sporáku na nejnižší možnou míru a nechte tekutinu odpařovat, dokud nezbude polovina jejího původního objemu. Tekutina by měla být velmi tmavá. Nyní ji nechte vychladnout a naposledy ji přefiltrujte pomocí čerstvého tukového filtru nebo 3 nových kávových filtrů. Veškerý přefiltrovaný materiál by se měl vyhodit a zachovat pouze tekutinu, která projde filtrem. Opět přiveďte k mírnému varu a snižte teplotu na nejnižší možnou míru a opatrně nechte redukovat, dokud nezačne houstnout do konzistence sirupu. Odstavte z ohně a sirup nalijte do skleněné zapékací misky. Pokud máte trpělivost, nechte ho při pokojové teplotě během několika dní odpařovat, dokud se z něj nestane pevná nebo polotuhá hmota. Pokud spěcháte, můžete ji sušit v troubě na nejnižším stupni při VŠECH otevřených dvířkách. I tak to bude trvat několik hodin. Dávejte velký pozor, aby se nepřipálila. Jakmile získáte pevnou nebo polotuhou hmotu, seškrábněte ji žiletkou na hromádku a rukama ji zformujte do kuličky. Po dokončení by měla být lepkavá, ale nelepivá. Na ruce by se vám měla lepit jen velmi málo. Přibližně 0,1 gramu je dávka, kterou lze kouřit (odpařovat) nebo rozpustit ve vodě na přípravu čaje, případně sníst. S dávkováním buďte velmi opatrní, dokud neznáte svou toleranci. Vždy začínejte s poloviční dávkou. Nyní, když máte svůj CFO, můžete, pokud chcete, pokračovat ve výrobě Laudana!
Zdroj: gonzochef/drugsforum
 
Top