Kryptografická ochrana

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Jak chráníte své kryptogramy ?

Používáte chladné peněženky nebo něco jiného ?

Může DEA zabavit naše krypto a jak to může udělat ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Z vlastní zkušenosti doporučuji při přihlašování např. na coinbase v prohlížeči používat anonymní režim nebo nepoužívat žádná rozšíření runnyn
Kvůli spuštění rozšíření v chromu jsem po přihlášení na coinbase >recive eth zkopíroval adresu vložil do waletu a odeslal a nikdy nic nepřišlo
du že rozšíření bylo schopno upravit adresu na jinou aniž by došlo k nějakému možnému rozdílu
Nikdy jsem si nedokázal představit, jak může fungovat myslel jsem, že ex clipboard monitor virus soft cokoliv, ale změna v clipboardu jste schopni vidět zobrazené adresy na coinbase a pak vložené v peněžence bcz jsem udělal 3 x zkontrolovat, že je správné .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Důležitý je původ kryptografie. Pokud se jedná o kryptoměnu pro nákup látek, můžete použít některou z ověřených horkých peněženek, například Electrum nebo Exodus.
Pokud jste bitcoiny získali za prodej drog, je třeba je vyčistit.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Práce pro mě:
- Používání studených peněženek // Ledger, použití pokaždé unikátní peněženky pro ukládání, použití několika peněženek na stejné účetní knize
- diverzifikovat na několik studených peněženek // skrýt je na bezpečných místech.
- používání mixérů // pouze pokud je nechcete ukládat, použijte je na nákup věcí. Všechny mixéry jsou riskantní, ale funguje to
- používat panensky vytěžené krypto // několik služeb, malé poplatky
- vyhnout se velkým burzám // pokud potřebujete použít hlavní burzy, rozdělte je na několik mixérů a změňte je s virgin mined sevices
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všechny kryptoměny, které nepoužíváte nebo nevyměňujete, by měly být v peněžence, ke které vlastníte soukromý klíč. Burza může zkrachovat, váš účet může být hacknut, mohou vám zmrazit účet kvůli vyšetřování. Je to prostě bezpečný postup, abyste měli všechny kryptografické prostředky, které držíte, ve své vlastní chladné peněžence.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Neslyšel jsem o výměně nindžů? Jak dlouho už existuje? Líbí se vám poměrně dobře?
 
Top