• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Kryptografie na hotovost

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Zdravím všechny. Opravdu potřebuji pomoc, abych tomu porozuměl. Potřebuji si z peněženky XMR nebo BTC vybrat tak 10k$ měsíčně. Jaký je nejjednodušší způsob, jak to udělat? Myslím o tom, že si koupím PayPall účet nebo smth, ale mb se mýlím. Ofc to musí být velmi anonymně a bez jakéhokoli sledování ke mně.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
O nevím, ale vím, že to není PayPal ti lidé jsou kreténi, pokud jste podnik. Když jsem kdysi provozoval podnik, který používal PayPal k přijímání platebních karet a k přijímání peněz jménem mého podniku, asi každý týden mi zablokovali účet a obtěžovali mě, co přesně si u mě lidé kupují, a pokud došlo ke sporu, prostě mi vzali peníze a vrátili mi je, aniž by se o tom zmínili nebo mi dali možnost arbitráže.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jo, ani nejsem prodejce, jen to používám pro párf přátel a jednou ráno po jedné transakci se úplně zablokovali, nemohli se dotknout mého zůstatku a asi nikdy nebudou. Musel jsem jim dělat peklo nonstop 24 hodin a nakonec, když jsem vytáhl Better Business Bureau, tak to prasklo a pustili mě dovnitř. Už se jich nikdy nedotknu
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
pokud mluvíme o PayPalu.......... pokud ucítí byť jen sebemenší závan něčeho nepatřičného, zablokují (PayPal) váš účet na 3 dny od jakýchkoli kryptografických transakcí. Pokud se 2. den a 12 hodin pokusíte o další transakci, tím se hodiny vynulují a účet se opět na 3 dny uzamkne. PayPal používám na všechny své "know your customer" nadstandardní, nikoliv anonymní věci. Stejně jako se ani neobtěžujte s vpn. Proč PayPal? Síla zvyku, navíc dělají věci opravdu jednoduše. Jestli chceš kurva výzvu, nastav si peněženku Monero z oficiálních stránek Monero. Po nastavení jsem si připadal jako James Fucking Bond. Miluju drogy a chemii. Absolutně nesnáším, když musím řešit VPN, tor, kryptografii, PGP klíče bla bla bla bla.............ale MUSÍM TO UDĚLAT.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
Bybit je dobré, že dávají u kreditní kart
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Už jste se podívali na místní monero?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ano. Ale je to dostatečně bezpečné?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Zdaleka nejsem odborník, takže to berte s velkou rezervou, ale myslím, že tahákem XMR je jeho bezpečnost (a špinavě levné transakční poplatky, dnes jsem vážně zaplatil 2 haléře, abych něco poslal). Hodně prodejců ho začalo nabízet a dávají mu přednost před Bitcoinem. Omlouvám se, ale nemůžu vám dát konkrétní informace o tom, proč je to lepší.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bohužel localmonero zavřelo své dveře a od doby, kdy jsem zveřejnil.

Alternativou je vám burza podle vašeho výběru, ale mince s nízkými transakčními poplatky (litecoin je dobrý), pak ji pošlete do peněženky s koláčem a proveďte výměnu tam. Jeho docela jednoduchá peněženka a výměnná platforma
 
Top