Question Test na krystalický metamfetamin v moči

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ahoj kluci a holky

Za 2 dny jdu na pracovní pohovor a je tam možný test z moči. včera jsem kouřil nějaký krystal a zajímalo by mě, jestli ho v moči odhalí?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Kouření dýmky ...? Žádný problém, za 2-3 dny je to venku! Většina je venku po 24 hodinách! Močí!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ano, dýmkový kouř.
Naštěstí nedělali test, ale pro jistotu nebudu kouřit, dokud mi neřeknou, jestli jsem tu práci dostal, nebo ne.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
V nejhorším případě si prostě pořiďte syntetickou moč nebo si sežeňte čistou moč od kamaráda, ale jak říká první odpověď, pravděpodobně už to bude venku. hodně štěstí tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Díky, že naštěstí nedělali test, protože nevypadám jako narkoman LOL ! kdyby jen věděli, co všechno děláme ve tmě.🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamin lze obvykle zjistit v moči až 3-4 dny po užití , někdy i déle v závislosti na faktorech, jako je frekvence užívání a individuální metabolismus a kg. , existují různé metody, jak se pokusit tento proces urychlit, ale neexistuje žádný zaručený způsob, jak ho zcela vyloučit z těla během pouhých 2 dnů. pijte hodně vody a jezte ovoce a zeleninu , také trochu cvičte, abyste pomohli tělu účinněji metabolizovat drogu. ale opět, 2 dny jsou krátká doba, raději si sežeňte nějaký čas nebo čistou moč.
 
Top