Question Krystalizace kokainu HCL. (Pomozte mi prosím, jsem uprostřed extrakce)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Dobrý den,



Jsem uprostřed extrakce vím, že mám 5% roztok kyseliny sírové s kokainovými alkaloidy vím, že dalším krokem je oxidace, ale nevíte někdo, jaká rozpouštědla musím použít, abych získal pěkný krystalický kokain s rybími šupinami? Takhle:
PUAhlKJ2VI


Slyšel jsem, že základ kokainu se připraví pomocí Acetonu a pak se provede rekrystalizace pomocí diethyletheru.

Mohlo by to být všechno, nebo je toho víc ?

Prosím, pomozte mi, abych mohl pokračovat

Předem děkuji.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) K přeměně na bázi bych použil 4% amoniak. Po rozdrcení a několikerém opláchnutí vodou zahřejte ve vodě na olej a studený šok a pak to rozdrťte.

2) Bázi rozpusťte v 15 ml acetonu na 1 g.

3) Přidejte 0,25 ml na g kyseliny chlorovodíkové 37 % a 0,5 ml na g metylalkoholu (alias metanolu).

4) Chvíli míchejte a poté přikryjte, aby se do roztoku nedostala vlhkost. Nechte několik hodin odstát.

5) srážku přefiltrujte přes filtr a nálevku. Ale také odpařte rozpouštědla, která protekla nálevkou, protože tak získáte zpět více. Vždycky je přítomna nějaká voda a já jsem příliš líný na to, abych dělal bezvodý roztok. Ale nově koupená by jí neměla mít moc. Problémy nastávají, když to tam leží 9 měsíců a polovina je pryč.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Spousta lidí to nemá promyšlené, pokud jde o vodu a bezvodý a aceton. Aceton DOPORUČUJE rozpouštět kokain hcl. Při 20c se v něm udrží 1g/100ml. Množství vody, které pojme 1/2 čtvrtky vzduchu, je menší než 1 kapka, takže byste museli otevřít láhev a nechat aceton absorbovat veškerou vlhkost ve vzduchu, pak vyměnit vzduch a to opakovat 20krát, abyste v ní získali 1ml vody. Asi 5 gramů molekulárního těsnění funguje při teplotě pod 0c a může vyschnout na méně než 1 promile za několik týdnů. Dá se použít opakovaně, funguje pro spoustu rozpouštědel, velmi dobře zadržuje vodu a je levný. 5 gramů 3A vytáhne 1 g h2o.
 
Top