Prodejci darknetu přidružení nebo používající sdílený sklad - pomozte mi to pochopit.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Prováděl jsem menší nákupy, které se změnily v průzkum prodejců darknetu, protože jsem si všiml něčeho, co mě zaujalo. Zdá se mi, že to, co je inzerováno jako jednotliví prodejci, jsou jen jedinečně označené zástěrky pro stejného prodejce, nebo nějakým způsobem spolupracují, vědomě či nevědomě prostřednictvím sdílení skladu třetí strany, která jejich objednávky zasílá zákazníkům.

Poprvé jsem si toho všiml, když jsem si objednal 4 vzorky heroinu od 4 jedinečných prodejců, kteří se nezdají být nijak propojeni. 2 z NL, 2 z DE.

Dva vzorky z NL se objevily zabalené ve stejném typu obálky (i když jiné barvy), adresní štítek je totožný (se stejnými rozměry, písmem, rozvržením, velikostí textu), oba použili stejný design a kombinace poštovních razítek a oba byli odesláni ze stejného města. Použitý způsob utajení byl totožný, výrobek byl zabalen stejným způsobem s použitím identického obalu a utajovacího materiálu. Nenechám se přesvědčit o tom, že obě zásilky nebyly odeslány stejným párem rukou. Samotný výrobek byl na omak stejný a v obou případech byl inzerován jako afghánský.
Pokud jde o vzorky DE, v obou případech bylo inzerováno, že pocházejí z Íránu. Dovolte mi, abych oba prodejce označil jako prodejce A a prodejce B. V minulosti jsem nakupoval u prodejce A a současně jsem si objednal vzorky od prodejců A a B. Na základě těchto objednávek jsem se rozhodl, že si vzorky od prodejců A a B objednám. Prodejce A objednávku nepřijal, takže prošla pouze jedna, od prodejce B. Když dorazila, byla zabalena stejným způsobem jako moje stará objednávka od prodejce A. Stejný styl balení, stejné materiály, stejný štítek s adresou.

Takže teď, o několik týdnů později, si dělám nákupní seznam pro další objednávku, porovnávám prodejce s jejich cenami, náklady na dopravu a produkty, které mají. Všiml jsem si dodavatele C, také sídlícího v DE stejně jako A a B, který se až děsivě podobá dodavateli A. Stejné produkty a jejich inzerovaný původ a čistota (např. totožná kombinace jehliček K a kamenů, mix a izomer S, vše z Indie, téměř totožné ceny [jako rozdíl 1 euro za stejný produkt a hmotnost]), extrémně podobný sortiment produktů až po kombinaci těch méně oblíbených jako 2-mmc, 3-cmc, 3-mmc, a zmínil jsem se, že jsou ve stejnou dobu "na dovolené"?

Co se týče podobné nabídky kombinací výrobků, původu a čistoty, chápu, že různí prodejci mohou odebírat výrobky od stejného velkoobchodního dovozce. Například velkoobchod dováží do země cihlu heroinu, takže většina prodejců v dané zemi pak má stejný výrobek, stejného původu se stejnou deklarovanou čistotou. Jiná země by mohla mít jiného velkoobchodního dovozce, takže většina prodejců v této zemi by opět měla stejný výrobek, ale jiný z jiné země. To by bylo logické a přirozeným důsledkem obchodní hierarchie. To však nevysvětluje, proč objednávky odeslané od různých prodejců vypadají, jako by je odeslala stejná osoba, za použití stejných materiálů, ze stejného města.

Čtu v tom příliš mnoho a je to všechno jen sled náhod? Nebo jsou tito prodejci nějakým způsobem propojeni, případně jde jen o virtuální prodejce, kteří své objednávky přeposílají do společného skladu, který je vyřizuje a odesílá jménem prodejců? Všimli jste si něčeho podobného? Mám se podělit o jména nebo provést další průzkum? Pojďme o tom diskutovat, chci znát vaše názory.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pravděpodobně jde jen o zprostředkovatele drop shipperů za účelem zisku.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Je to běžné. Před časem jsem o tom slyšel mluvit na Redditu. Na předchozích tržištích, která byla zrušena, by lidé v sekci recenzí komentovali, že 2 prodejci jsou stejná osoba. Viděl jsem o tom mluvit i na dreadu.

Někdy je to zřejmé, nejzřejmější, co jsem viděl, byly 2 úplně stejné příspěvky, kromě jiného uživatelského jména a profilového obrázku, stejného popisu a všeho. Dokonce i lidi v recenzích byli jako wtf.
 
Top