Mrtvé kapky nebo poštovní zásilky?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Co je pro prodávajícího a pro kupujícího výhodnější a bezpečnější?
Uveďte dvě odpovědi (z pohledu prodávajícího a z pohledu kupujícího).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Domnívám se, že tato otázka je chybná.
Poštovní doručování je "pohodlné", ale méně bezpečné.
Mrtvé kapky jsou "bezpečné", ale ne pohodlné.
Pro obě strany.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nevím... Mám zkušenost s obojím a podle mého skromného názoru jsou mrtvé schránky bezpečné a pohodlné a poštovní doručování je nepohodlné, časově náročné a nebezpečné.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mrtvé kapky jsou bezpečné a pohodlné, pokud žijete uprostřed všech svých zákazníků. Pokud jste i jen trochu vzdáleni, je hektické přimět lidi, aby jezdili na vzdálenosti, aby schovávali věci na místech, která neznají. Také jezdit na velké vzdálenosti, abyste našli věci, které tam byly zanechány, je obrovská nepříjemnost.
Můj nejbližší "rozumný předpoklad pro předání" je vzdálen asi 10 mil.
Není bezpečné jezdit se zbožím na velké vzdálenosti, není dobré k něčemu přijet, rozhlédnout se a zase odjet.
Myšlenka dropů se mi líbí, jen si nedokážu představit, že by byly realizovatelné někde v mém okolí.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Vždyť... tenhle člověk to řekl nejlépe. Mrtvé kapky jsou špatné, poštovní služby jsou chladnější a více létají.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nezapomeňte také na to, jak se Robert Hansen nechal nachytat. Mrtvé upuštění od utajovaných dokumentů. Není to tak, že by někdo nemohl čekat, až se objevíte... Žádná zásadní výhoda oproti poštovní službě IMO. Jen víc ježdění s věcmi, které u sebe asi mít nechcete.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Vážený Heisenberg má pravdu. Deaddrop je ideální pro kupujícího i prodávajícího. Mnoho přátel mých přátel však bylo přistiženo při používání poštovního systému. Stále nechápu, co ještě chcete vědět.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vůbec nejsem proti mrtvým kapkám. Byl bych raději, kdyby se vyskytovaly. Ale pokud je mi známo, nic takového u nás není k dispozici.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Venkovské prostředí ve Velké Británii
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Pak zajistěte, aby přišly, protože výrobky jsou ve vašich rukou. Pracujte ve velkém.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Proto jsem včera napsal do Dotazy o doručení mrtvé kapky do Španělska. Hromada názorů a nula odpovědí.

Kde se tedy mrtvé kapky vyskytují? Které země tuto metodu využívají?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
ŽÁDNÁ ZEMĚ ji nepoužívá, protože její bratr je nespolehlivý. Buďte realisté, HEISENBERG tuto metodu propaguje jen proto, že je vizionář. Vidí potenciál, ale tento potenciál neznamená nic ve srovnání se současným způsobem přepravy, poštovní služby jsou příliš pohodlné na to, aby se používalo něco jiného.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Haha, jste si opravdu jistí, že to žádná země nepoužívá, pak prodejci ve východní evropě nikdy neexistovali.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To je to, co mám na mysli - myslím, že o mrtvých kapkách se již dříve hovořilo jako o rozšířených v místech, jako je Polsko a Srbsko - ale nevím, kam to sahá...
Chci říct, že se mi ta myšlenka líbí, a dělat kapky je podle mě riskantnější pro prodejce a méně riskantní pro klienta, ale musí existovat síť kapařů...
Teda já bych klidně dropoval pro lidi v téhle oblasti, ale jak se ke mně dostane produkt, je dost kupujících? Protože já nechci být součástí dodavatelské sítě, chci být jen logistikem pro doručování na poslední míli haha
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mrtvé kapky je například schovávat léky pod stromem, uvnitř pytle, který vypadá jako odpadky? To vypadá tak pracně.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ale pokud máte poblíž les, pro lidi, kteří žijí na venkově, který vypadá dokonale, velmi snadno najdete místa, kam ukrýt drogy, není s tím moc práce.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jen není dostatek zákazníků ve venkovských oblastech...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Je příjemné vyrábět na venkově, i když máte problém s distribucí a samozřejmě s nedostatkem zákazníků...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nemám moc možností, pro to, co chci vyrábět, není na mém místě žádný trh. Takže pokud na tom chci vydělat nějaké peníze, budu to muset prodat W.W., což samozřejmě nemohu mrtvě pustit, takže, poštovní služba na cestě.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Teď mě pozorně poslouchejte, pokud nemáte organizovaný a profesionální tým, nemůžete o mezinárodní přepravě léků ani snít.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ano, rozumím tomu, co máte na mysli. Nemohu nic říct s jistotou, protože nesdělujete svou zemi. pak musíte použít vlastní kreativitu. nakonec, pokud například převážíte drogy v rámci země, nepředstavuje to velký problém, dokonce si můžete něco najít sami z videí na youtube, například ukrytí v láhvi s vodou. zůstaňte v bezpečí My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chtěl bych také říci, že výsadky se již většinou používají pro mezinárodní přepravu drog (auta překračující hranice, ponorky v oceánu, kluzáky atd.), ale bylo by užitečné mít tým i zde(nepovinné).
 
Top