Deca durabolin

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deca durabolin, tato sloučenina je klasifikována jako nandrolon nebo 19-nortestosteron. Poprvé ji vyrobila společnost Organon používala se při osteoporóze (úbytku kostní tkáně), některých typech anémie. Deca durabolin je běžný objemový steroid dodává tekutinu do šlach, aby byly více promazané, pokud by některé bolesti kloubů zmizely s použitím deca. Neopravuje šlachy plně tvrdé, že byste potřebovali lidský růstový hormon, také Igf také s některými dalšími peptidy, které uvedu v jiném příspěvku. Nyní je deka skvělý steroid pro kulturistiku a silový trénink kvůli tekutině, kterou dává do kloubů a zadržování vody ve svalech, budete vypadat větší a plnější na dece, má vysoký anabolický rating 125, abychom byli přesní, deka je dlouho působící steroid, který má poločas rozpadu 6 dnů, začnete vidět výsledky za 3 týdny používání. Výsledky budou skvělé pro objemové účely dávkování se může značně lišit od 300mg týdně. Stejně jako u některých steroidů, pokud se snažíte být kompletní zvíře, budete muset tlačit na to, že se mi líbí, že ho spustíte na gram nebo 1000mg nebo více za 2 měsíce. Nežádoucí účinky mohou být gyno nebo bitch tits dostanete to pouze v případě, že vaše citlivé na estrogen, pokud jste můžete vzít verity anti estrogeny na nízké dělá zvrátit estrogen vedlejší účinky. Také anti estrogenové pilulky jsou levné a snadno k nalezení. Na závěr tento lék postavilo mnoho světových fyziků, jak v mnoha byste věděli. Jako Arnold schwarzenegger a Sylvester stallone spolu s mnoha dalšími. To je velmi dobrý steroid použít k hromadné a získat hodně svalů. Bude přidávat nějaké fotografie o tom, jak jsem vařit / vařit své steroidy od začátku do konce tento týden. Napište mi, pokud máte dotazy

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jde skvěle s testo depo, 12 týdnů 🚲. Dodává sílu a svalovou hmotu. Při každém dalším tréninku budete více tlačit na pilu.
 
Top