Rozdíl mezi metamfetaminem HCl, sulfátem nebo fosfátem?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Dočetl jsem se, že farmaceutický metamfetamin je často sulfát nebo fosfát?
Jsou to podobné účinky, možná ne pro někoho, kdo potřebuje vyrobit kouřitelný krystal, ale pro někoho, kdo chce užívat orálně ?

Jak snadné je přeměnit volnou bázi na sulfát nebo fosfát?

A co se týče výroby HCl, existuje snadný způsob, jak použít kyselinu sírovou nebo chlorovodíkovou v 10% koncentraci bez dalšího koncentračního kroku ?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Nejjednodušší způsob je rozpustit methylesterovou volnou bázi v malém množství Colemanova paliva (v poměru 1:10 ~).
Připravte si roztok kyseliny: 1 ml koncentrované kyseliny sírové nebo ortofosforečné 9 ml čisté IPA. A tento roztok přidávejte po kapkách. Přidávejte pomalu a míchejte. Ve stejném okamžiku uvidíte v roztoku paliva bílý prášek. Přidávejte až do hodnoty 5-6 pH.
Poté přefiltrujte, promyjte acetonem a znovu přefiltrujte. Hodně štěstí.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Tohle je velmi užitečné a zajímavé. jen se chci ujistit, že tomu správně rozumím.

Po provedení metody shake&bake jsem skončil s roztokem colemanova paliva s obsahem meth-freebaze.

na okraj, připravím nový roztok kyseliny s 9 ml čisté IPA a 1 ml nebo kyseliny sírové nebo ortofosforečné.

Tento nový roztok pomalu přidávám do svého reakčního roztoku a meth freebase se změní na prášek HCl?

Mimochodem, jediná kyselina sírová, kterou mohu koupit, je také 10%.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
S 10 % hcl bych nepočítal. Musíte mít na paměti, že každý ml vody, který tam dáte, rozpustí gram pervitinu, takže musíte vodu zachovat a odpařit ji nebo extrahovat hcl zpět (nebo o něj přijít), to je krása zplynování, žádná voda. Předpokládám, že druhou možností by byla kyselina sírová zředěná nepolární látkou. Moje H²SO⁴ je 95+% a ta je příliš silná na to, abych ji přidával neředěnou.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jde o stejné reakce. A protonizace. Je to úplně stejné kromě toho, jakou kyselinu Lewisovu použijete, za předpokladu, že ji přidáváte místo zplynování. Nikdy jsem neviděl fosforečnany nebo sírany prostřednictvím zplyňování.
 
Top