Dihydroheroin a 6-monoacetyldihydromorfin z DHC

adgn445

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zde je poměrně jednoduchá syntéza, kterou jsem našel na této webové stránce: https://bluelight.org/xf/threads/wo...o-morphine-at-home-work.933255/#post-15862587.

"

Je to možná vážnější chemie, než jaké je většina lidí schopna nebo než jaká je zajímá, ale existuje jednoduchý, dvoukrokový postup pro výrobu směsi dihydroheroinu a 6-monoacetyldihydromorfinu (jeho hlavního metabolitu a stejně účinného) jako HBr soli vhodné k injekčnímu podání nebo kouření.
1. Kodeinová volná báze převedená na dihydrokodeinovou bázi hydrogenací. Plynný H2 je tak minulého století a je zbytečným rizikem. Spíše lze docela dobře použít katalytickou transferovou hydrogenaci. Rozpusťte bázi v methanolu, opatrně přidejte ke katalyzátoru v baňce (bude fungovat jakýkoli druh Pt nebo Pd, na jakémkoli nosiči, s jakýmkoli zatížením), přidejte 5 až 7 mol mravenčanu amonného (1 -1,5 g na g kodeinu), míchejte při pokojové teplotě hodinu až dvě, přefiltrujte katalyzátor přes celit (seškrábněte vrchní vrstvu a uschovejte ji pro příště). Odpařte methanol a zbytek rozdělte mezi vodu a DCM/chloroform, zběžně vysušte pomocí MgSO4, odpařte DCM. Bum, téměř 100% výtěžek dihydrokodeinové báze.
2. Rozpusťte bázi DHC v kyselině octové, 1 g / 2,5 ml. Poté přidejte 2,5 ml 33% bromovodíku v kyselině octové nebo jeho ekvivalentu ("tajnou omáčku" pro tuto přeměnu lze vyrobit sestrojením generátoru pro suchý HBr a jeho probubláváním do suché kyseliny octové, stabilní po poměrně dlouhou dobu). Nyní to vše vložte do silnostěnné skleněné tlakové nádoby nebo jiného prostředku, který zabrání úniku plynu, a ponořte ji na dvě až tři hodiny do vroucí vodní lázně. Nic by se nemělo vařit ani odpařovat a mělo by to zůstat v klidu. Po skončení vaření ji vyjměte z lázně, ochlaďte tekoucí vodou, opatrně otevřete víko (výpary HBr a kyseliny octové) a pomalu přidávejte studený methanol. Poté směs odpařte co nejníže. Přidejte další methanol. Postup opakujte, dokud nezískáte suchý křupavý prášek. Nakonec jej minimálním množstvím methanolu vypláchněte z baňky do odpařovací misky, kde se přebytečný methanol odstraní mírným teplem, vakuem nebo obojím.
Díky tomu, že se v žádném kroku nic podstatného nevyhodí, jsou výtěžky tak blízko dokonalosti, jak jen to jde. Matematické výpočty ze zadní strany ubrousku říkají, že na gram kodeinu připadá asi 1,4-1,5 gramu účinně čistého dihydroheroinu (bez řezání a s velkorysými porcemi, minimálně 300 dolarů na ulici) (8,99 dolaru za gram v lékárně poblíž mě) plus práce (12 hodin) a činidla (pravděpodobně ne více než 200 dolarů za několik dávek). Opravdový nářez je vybavení, ale i to se dá improvizovat, pokud víte, co děláte.

Není to kuchyňská chemie, ale je to nejblíže heroinu z kodeinu. Za tento banger můžete poděkovat Kennethu Riceovi a Námořnímu zdravotnímu ústavu. Vloudila se do poznámky pod čarou v článku o podezřele podobně vypadající sloučenině. Americká vláda se stará o malé lidi, víte?

"

(url článku na Sci-hubu: https://sci-hubtw.hkvisa.net/10.1021/jo0206871)

Teď mám dihydrokodein tartrát. Konkrétně pilulky DHC continus. Musím tartrát DHC převést na volnou bázi? Jak mám postupovat? Děkuji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ano, to potřebujete. Rozpusťte ve vodě, přidejte trochu NaOH nebo NaHCO3 a poté extrahujte pomocí DCM/chloroformu. Extrakt vysušte nad bezvodým MgSO4 (nebo Na2SO4). Dekantujte roztok z vysoušedla a odpařte rozpouštědlo. Získáte volnou bázi DHC.
 
Last edited:

poweronoff

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rád bych to také zjistil. Mám DHC 120 mg tabs, jakým způsobem nejlépe extrahovat nejčistší DHC? Studenou vodou?
A po extrakci dát DHC tartrát do báze se čpavkem?
 
Top